Суддю Херсонського окружного адміністративного суду Сергія Варняка тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя
- Подробиці
- Опубліковано 03.04.2024 20:06
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 4344
Суддю Херсонського окружного адміністративного суду, відрядженого до Одеського окружного адміністративного суду, Сергія Варняка тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя на підставі рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя.
Рішення про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та застосування до нього дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення з посади Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила 3 квітня 2024 року.
У разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення з посади, такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади Вищою радою правосуддя. Судді вважаються тимчасово відстороненими від здійснення правосуддя без ухвалення Вищою радою правосуддя окремого рішення.
Строк дії відсторонення суддів від здійснення правосуддя – до ухвалення Вищою радою правосуддя рішення про їх звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати.
Вища рада правосуддя
Фото hcj.gov.ua
Також з цієї категорії...

Суд оставил майора Мельниченко на...
26 окт. 2012 г.

Суддю Вищого господарського суду України...
7 сент. 2016 г.

Нацполіція відмовилась захищати суддю Ларису...
29 дек. 2017 г.
Набираючі популярність...

Партия Регионов готовится к революции
25 февр. 2012 г.

Партия регионов: Страна, хочешь, расскажу...
25 апр. 2012 г.

«Я хочу…» Януковича - важнее...
16 мая 2012 г.
Останні новини
15.06.2025 15:14
Коли одне слово може коштувати державі безпеки…15.06.2025 09:45
1170 москалів подохло минулої доби на українській землі13.06.2025 21:06
Особистий бренд – це про вплив і довіру13.06.2025 09:48
СБУ показала ексклюзивне відео обміну полоненими 12 червня13.06.2025 09:30
Знешкоджено 43 ворожих БпЛА13.06.2025 09:21
1220 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак разом полковником ЗСУ у запасі, військовим експертом Романом Світаном у воєнному зведенні на 15 червня обговорили останні новини з фронту та світу:
Коментарі