Суд над вбивцею журналіста пройшов за закритими дверима

sud veremiya

 
Сьогодні відбулося судове засідання у справі вбивства активістів Небесної сотні, а саме суд по вбивству журналіста В’ячеслава Веремія. 19 січня він намагався сфотографувати «тітушок» у центрі Києва і за це поплатився життям.


«Судове засідання закрите і нам не дозволили стрімити безпосередньо процес. Наш стрімер Oleksii Pivtorak вів трансляцію з судового коридору», - повідомляє на своїй сторінці в Фейсбук spilno.tv.

А в нас є два питання до судді Лінника Олега Петровича: Чому така резонансна справа є закритою? І чому він відмовив у клопотанні щодо відкритості процесу?

Наразі засідання завершено. Як повідомив адвокат Віталій Тертичний, до кінця дня буде призначений новий суддя - через необгрунтовану зміну запобіжного заходу обвинувачуваному, передає spilno.tv.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За прошедшие сутки боевая активность уменьшилась - на фронте произошло 54 боевых столкновения, враг нанес 8 ракетных и 85 авиационных ударов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.