​Обвинувачених у наданні фсб рф допомоги у проведенні підривної діяльності проти України залишено під вартою


8 квітня 2024 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційні скарги, подані захисниками в інтересах обвинувачених Б. та Г. на ухвалу Шевченківського районного суду міста Києва від 8 березня 2024 року, якою задоволено клопотання прокурора та продовжено строк тримання під вартою обвинуваченим Б. та Г. до 05 травня 2024 року включно.

За результатом апеляційного розгляду ухвалу Шевченківського районного суду міста Києва від 08 березня 2024 року залишено без змін, апеляційні скарги захисників обвинувачених Б. та Г. – без задоволення.

Нагадаємо, громадянин Б. та громадянин Г. обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України.

Київський апеляційний суд

Фото court.gov.uaКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью враг продолжил атаковать нашу страну беспилотниками. В результате воздушного боя были сбиты все выпущенные вражеские «шахеды»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.