​Тростянецький районний суд Сумської області розглядатиме справу стосовно російських військовослужбовців за обвинуваченням у порушенні законів та звичаїв війни


До Тростянецького районного суду Сумської області надійшов обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно п‘ятьох військовослужбовців збройних сил рф, обвинувачених у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 28, частиною 1 статті 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Згідно з пред’явленим обвинуваченням, у вечірній час 13 березня 2022 року на території ТОВ «Кононівський елеватор» Тростянецька дільниця, що розташований у місті Тростянець Сумської області, російськими військовослужбовцями були незаконно затримані четверо цивільних осіб – місцеві жителі, яких упродовж кількох днів незаконно утримували в підвальних приміщеннях в нелюдських умовах, застосовуючи при цьому відносно останніх фізичне насильство та психологічний тиск.

Підготовче судове засідання у справі призначено на 10 год. 00 хв. 15 травня 2024 року.

Пошук судових рішень по вказаному провадженню можна здійснити в ЄДРСР за № 588/800/24.

Тростянецький районний суд Сумської області

Фото court.gov.uaКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью враг продолжил атаковать нашу страну беспилотниками. В результате воздушного боя были сбиты все выпущенные вражеские «шахеды»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.