Юлія Тимошенко та її захист вимагають відкласти розгляд справи

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко та її захисник звернулися до суду з клопотанням про відкладення розгляду кримінальної справи щодо газових угод 2009 року у зв’язку з незаконністю її порушення.

"Є обставини, які перешкоджають розгляду справи", - сказав Сергій Власенко під час судового засідання.

Зокрема, захисник Юлії Тимошенко нагадав, що у травнi цього року суддя Печерського райсуду Галина Супрун ухвалила неправосудне рішення, яким підтвердила законність порушення проти екс-прем'єра кримінальної справи. "Суддя Супрун, знаючи, що виносить неправосудне рішення, нехтуючи нормами Кримінально-процесуального кодексу, винесла постанову, в якій зазначила факти та обставини, які жодним чином не ґрунтуються на матеріалах справи. Обставини, які є підставою для того, щоб відкласти розгляд справи до вирішення питання щодо наявності або відсутності складу злочину судді Супрун", - пояснив він.

Сергій Власенко переконаний, що у діях судді Галини Супрун є ознаки злочину. "При відсутності підстав для порушення кримінальної справи в діях судді були всі ознаки злочину, а саме постановлення завідомо неправосудного рішення. Оскільки постанова від 15 травня 2011 року містила дані, яких не має в матеріалах кримінальної справи. Суддя свідомо не надавала оцінку фактам та доказам, які були наявні, перекрутила низьку заяв та підстав, які містилися у матеріалах справи, незважаючи на те, що суддя усвідомлювала наявність підстав для скасування постанови по порушення кримінальної справи", - зазначив захисник Юлії Тимошенко.

У свою чергу Юлія Тимошенко заявила у суді про бажання пояснити клопотання про відкладення розгляду кримінальної справи щодо газових угод 2009 року. Проте суддя відмовився надати її таку можливість.

У зв’язку з цим Сергій Власенко звернувся до суду з проханням зафіксувати в протоколі засідання скаргу на головуючого у судовому засіданні Родіона Кірєєва, оскільки він змінив порядок проведення судового засідання, встановлений ним же самим напередодні.

"Я хочу звернути увагу на ту обставину, що судом було встановлено певний порядок проведення засідання. Після кожного клопотання суд надавав можливість висловлювати свою думку всім учасникам. Зараз суд змінив порядок підготовки розгляду в цій справі. Я прошу внести скаргу на головуючого у протокол, оскільки він змінив порядок проведення слухань", - підкреслив захисник Юлії Тимошенко.

У відповідь суддя погодився внести цю скаргу до протоколу засідання.


Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

Минулої доби на ворожі провокації українські підрозділи вогонь у відповідь не відкривали. Бойових втрат серед наших підрозділів немає

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.