Прокурори заявили клопотання про проведення судово-медичної експертизи Ю. Тимошенко
- Подробиці
- Опубліковано 25.06.2012 10:11
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2677
Сторона державного обвинувачення заявила про неможливість початку слухання справи по суті без участі самої обвинуваченої. У зв’язку з цим, державні обвинувачі заявили клопотання про проведення судово-медичної експертизи Ю. Тимошенко, яка має визначити чи може остання брати участь у судових засіданнях.
Прокурори аргументували свої клопотання тим, що відповідно до законів України, судове слідство під час розгляду кримінальної справи має ґрунтуватися на процесуальних документах. Крім того, державні обвинувачі підкреслили необхідність об’єктивного розуміння стану здоров’я Ю. Тимошенко, адже остання продовжує активні зустрічі зі своїми захисниками, приймає відвідувачів з різних країн, надалі продовжує відмовлятися від здачі аналізів крові, і разом з тим вже вкотре відмовляється прибути до суду, що затягує початок процесу розгляду кримінальної справи по суті.
Прокурори також наголосили на тому, що судово-медична експертиза, відповідно до законів України, може бути проведена із залученням відповідних фахівців та на основі медичної документації.
Сторона державного обвинувачення також роз’яснила, що зазначене клопотання не стосується розгляду справи по суті, а тому внесено своєчасно та обґрунтовано, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури України.
Також з цієї категорії...

У суді над Тимошенко суддя...
31 авг. 2011 г.

Судові дебати показали, що прокурори...
28 сент. 2011 г.

Харківський суд приготував для Тимошенко...
25 июн. 2012 г.
Набираючі популярність...

Дональд Трамп закликає путіна припинити...
16 окт. 2025 г.

Збито та подавлено 35 ворожих...
17 окт. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
18 окт. 2025 г.
Останні новини
18.10.2025 10:55
Збито та подавлено 136 ворожих БпЛА18.10.2025 10:47
1150 кацапів подохло минулої доби на українській землі17.10.2025 10:55
Збито та подавлено 35 ворожих БпЛА17.10.2025 08:46
730 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 16 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі