Предстоятелі українських церков просять Януковича звільнити Юлію Тимошенко
- Подробиці
- Опубліковано 03.04.2012 19:16
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4724
Предстоятелі українських церков звернулися до президента Віктора Януковича з вимогою звільнити незаконно ув’язненого лідера опозиції, екс-прем’єра Юлію Тимошенко.
Лист священнослужителів зачитав голова комітету ВР з питань культури і духовності Володимир Яворівський сьогодні на прес-конференції.
«Звернення підписали представники християнських конфесій, які входять до Всеукраїнської ради церков. Це авторитетні люди, що мають визнання і за якими стоять мільйони людей», - сказав він.
В. Яворівський зазначив, що «священнослужителі кидають президенту рятівне коло, щоб той міг зберегти імідж країни, звільнивши Ю. Тимошенко із в’язниці».
Лист до Януковича підписали Філарет, Патріарх Київський і всієї Руси-України, Предстоятель УПЦ КП, Святослав, Верховний Архієпископ Києво-Галицький, глава УКГЦ, Марціян Трофим’як, керуючий справами РКЦ в Україні, В’ячеслав Нестерук, Союз Церков ЄХБ, Михайло Паночко, ст. єпископ Церкви ХВЄ України, Леонід Падун, ст. єпископ УХЄЦ, Мефодій, митрополит Київський і всієї України, предстоятель УАПЦ.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
19.05.2026 09:28
Збито та подавлено 180 ворожих БпЛА19.05.2026 09:20
1140 москалів подохло минулої доби на українській землі18.05.2026 10:26
Збито та подавлено 4 ракети та 503 ворожих БпЛА18.05.2026 10:17
1220 кацапів подохло минулої доби на українській землі17.05.2026 11:01
Збито та подавлено 279 ворожих БпЛАВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 17 травня


Коментарі