Юлія Тимошенко про можливий замах на неї: «Я вже своє відбоялася…»
- Подробиці
- Опубліковано 06.05.2014 17:15
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4037
«Я не знаю, наскільки ця інформація реальна. Є таке повідомлення від Служби безпеки України», – сказала Юлія Тимошенко сьогодні на прес-конференції в Миколаєві, коментуючи інформацію щодо попереджання СБУ про загрозу її життю, повідомляє прес-служба партії «Батьківщина.
Лідер партії «Батьківщина» додала, що під час її ув’язнення також існували загрози її життю та здоров’ю. «Я два з половиною роки знаходилася в руках диктатора у в’язниці і ніколи не знала, чи прокинуся після ночі і чи взагалі зможу дожити той день. Я два з половиною роки прожила з цими емоціями, і своє я відбоялася», – зазначила вона.
«Я вірю, що людину береже не охорона, а Господь», – підкреслила Юлія Тимошенко.
Нагадаємо, Служба безпеки України перед поїздкою Юлії Тимошенко у Миколаївську область попередила Управління державної охорони, що її життю загрожує небезпека.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
27.06.2026 12:49
Збито та подавлено 113 ворожих БпЛА27.06.2026 12:43
1350 кацапів подохло минулої доби на українськй землі26.06.2026 22:30
На Оболоні ТЦК збили жінку на пішохідному переходіВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 26 червня


Коментарі
Іншими словами, Порошенко говорить Юлі - не потрібно тобі їздити по Україні. :-)