Звіти військових РФ підтверджують величезні втрати російських солдатів в Донецьку
- Подробиці
- Опубліковано 04.12.2014 20:10
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 8006
«Є ряд документів, в яких наводяться дані доповідей, що надходять від командирів російських частин, які незаконно перебувають на нашій території», - зазначив він.
Розмазнін процитував деякі витяги з цих доповідей. Зокрема, у доповіді за 2 грудня говориться: «Район донецького аеропорту. Бойові дії припинені. Частини відведені з зони прямого боеконтакту. Загальні втрати станом на 6:00 мск частин, задіяних в боєзіткненнях: частин 16-ї бригади спеціального призначення ГРУ Генш РФ, частин 200-ї бригади особливого призначення ЮВО (Ростов), мотострілецького батальйону і танкової роти 4-ї окремої гвардійської Кантемирівської танкової бригади, батальйону 22-ї окремої бригади ГРУ Генш РФ, штурмової роти 106-ї гвардійської дивізії ВДВ - двохсотих - 299, трьохсотих - 190 (з них 96 - важко). ТМН - 171».
У звіті за 30 листопада (за добу, - ред.) Говориться, що в районі донецького аеропорту російські військовослужбовці втратили вбитими 198 чоловік, пораненими 116. «Я міг би вам зачитувати ці бойові донесення і далі, але така мета не ставилася. Це тільки деякі цифри », - сказав Розмазнін.

Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
26.08.2026 09:44
Збито та подавлено 134 ворожих БпЛА26.08.2026 09:37
1450 москалів подохло минулої доби на українській землі25.08.2026 09:58
Збито та подавлено 124 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан разом з Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 25 серпня обговорили найгарячіші новини


Коментарі