Україна може позбавити Київстар та МТС ліцензій
- Подробиці
- Опубліковано 10.07.2015 10:21
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2616
Зокрема, поправки в український закон «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», які набули чинності 28 червня, розширюють умови, що дозволяють владі анулювати ліцензії компаній, які працюють в Україні. Видання зазначає, що нове формулювання закону загрожує українському бізнесу МТС і Vimpelcom Ltd.
Однією з підстав для позбавлення ліцензії за новим законом може стати документальне підтвердження «факту контролю (вирішального впливу) за діяльністю ліцензіата осіб інших держав, що здійснюють збройну агресію проти України, і (або) дії яких створюють умови для виникнення військового конфлікту, застосування військової сили проти Україна».
Оскільки Росія підпадає під визначення «держави-агресора», ліцензії можуть позбутися, зокрема, підрозділи МТС і Vimpelcom Ltd, що працюють в Україні.
Слід зазначити, що напівросійській компанії Vimpelcom належить мобільний оператор Київстар.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
08.02.2026 11:13
Збито та подавлено 69 ворожих БпЛА08.02.2026 11:06
1040 кацапів подохло минулої доби на українській землі07.02.2026 16:22
Збито та подавлено 24 ракети та 382 ворожих БпЛА07.02.2026 16:14
730 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 8 лютого


Коментарі