Звільнення Комінтерново може коштувати великої крові
- Подробиці
- Опубліковано 26.12.2015 09:48
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2588
Українські військовослужбовці в зоні АТО на Донбасі не будуть проводити операції по звільненню селища Комінтерново Донецької області від російсько-терористичних військ. Таку думку в ефірі Hromadske.TV висловив народний депутат, командир полку «Азов» Андрій Білецький.
«Проводити будь-які операції по звільненню Комінтерново ніхто, звичайно, не планує. Та й зараз вони вже проблематичні. Тому що вони коштували б великої крові, і могли б фактично бути приводом порушення Мінських домовленостей з боку України», - вважає він.
За словами командира «Азова», терористи продовжують контролювати Комінтерново.
«Вони тимчасово відвели особовий склад і військову техніку перед приїздом представників місії ОБСЄ і журналістів, але потім повернулися на позиції», - пояснив депутат.
За його словами, 22 грудня в Комінтерновому перебувало п'ятеро танків і вісім одиниць бронетехніки бойовиків. Також значна кількість військової техніки розташована на складі «ДНР» в населеному пункті Заїченко.
«Комінтерново зараз зайнято сепаратистами, як і вчора, як і позавчора. Часткове відведення було, десь на 3-4 години. Це пов'язано з прибуттям до Комінтерново ОБСЄ і російських журналістів. Техніка була відведена в Заїченко, власне кажучи, де вона і стояла до цього. Потім вони повернулися на свої місця, зайняли свої позиції», - підсумував Білецький.
Також з цієї категорії...

Я люблю Украину, но ненавижу...
9 июл. 2010 г.

Різдвяна казка про Попова, попів...
7 янв. 2012 г.

У «ДНР» з Росії прибули...
17 окт. 2014 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08:00...
9 авг. 2025 г.

940 кацапів подохло минулої доби...
9 авг. 2025 г.

Збито-подавлено крилату ракету Іскандер-К та...
9 авг. 2025 г.
Останні новини
09.08.2025 13:23
Чергове Трамп-шоу навколо переговорів09.08.2025 13:10
Збито-подавлено крилату ракету Іскандер-К та 16 ворожих БпЛА09.08.2025 12:59
940 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак і військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 9 серпня
Коментарі