На Київщині ліквідовано черговий конвертаційний центр із оборотом понад 100 млн грн
- Подробиці
- Опубліковано 15.08.2017 17:39
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1330
Установлено, що група осіб на території Київської області, використовуючи фіктивні підприємства, надавала суб’єктам реального сектору економіки незаконні послуги щодо формування незаконного податкового кредиту та переведенню безготівкових коштів у готівку. Так, загальний оборот конвертаційного центру склав понад 100 млн грн, повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.
Броварською місцевою прокуратурою за вказаним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочинів, передбаченими ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК України.
У рамках кримінального провадження місцевою прокуратурою проведено майже два десятки обшуків, у ході яких виявлено та вилучено майже 1 млн грн готівкових коштів, численну кількість печаток, комп’ютерну техніку, фінансово-господарські документи та чорнові записи, які свідчать про незаконну діяльність товаровиробника та фіктивних підприємств.
Одночасно, під час обшуків, вдалося задокументувати та отримати беззаперечні докази щодо групи підприємств на Київщині, які отримували «послуги» конвертаційного центру з метою прикриття їх незаконної діяльності, пов'язаної з прихованою від оподаткування реалізацією м'ясної продукції та залишенням готівки у «тіні».
На даний час проводяться слідчі дії та вирішується питання щодо арешту вилученого майна.
Фото прес-служби прокуратури Київської області
Також з цієї категорії...

Україна святкує День Незалежності
24 авг. 2012 г.

Экс-заместитель главы АП януковича Андрей...
14 окт. 2014 г.

Когда же будут реформы и...
11 дек. 2015 г.
Набираючі популярність...

Судді в Київській апеляції некомпетентні...
5 авг. 2025 г.
Сенс мирних переговорів на Алясці...
10 авг. 2025 г.

Закордонні медіа вважають, що саміт...
10 авг. 2025 г.
Останні новини
11.08.2025 09:35
Збито-подавлено 59 ворожих БпЛА11.08.2025 07:48
1000 москалів подохла минулої доби на українській землі10.08.2025 10:40
Сенс мирних переговорів на Алясці - в обміні територіями10.08.2025 10:30
Збито-подавлено 70 ворожих БпЛА10.08.2025 10:24
950 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак і військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 9 серпня
Коментарі