Бабченко виявився живим. Його «вбивство» - інсценована спецоперація СБУ
- Подробиці
- Опубліковано 30.05.2018 18:37
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1521
Про це під час брифінгу в СБУ повідомив голова Служби безпеки України Василь Грицак. Журналіст Аркадій Бабченко не помер в результаті замаху - Бабченко з'явився перед журналістами, дякувати Богу, живий і здоровий. В СБУ також заявили про затримання підозрюваного в підготовці замаху на журналіста.
Як повідомив Грицак, СБУ провела спецоперацію з максимальним захистом.
«Я мав би принести співчуття родині, але я, навпаки, хочу привітати... Я хочу привітати Аркадія Бабченка з третім днем народження», - сказав Грицак. В СБУ повідомили, що вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка у Києві замовили російські спецслужби.
Для вбивства був завербований громадянин росії, повідомив УНІАН.
«Службою задокументовано, що для реалізації цього цинічного плану спецслужбами рф був завербований громадянин України «Г», який отримав завдання знайти за грошову винагороду виконавців для скоєння ряду терористичних актів з чисельними жертвами», - заявив голова СБУ Василь Грицак.
Як повідомлялося раніше, відомого російського журналіста, військового кореспондента і письменника Аркадія Бабченко застрелили на порозі квартири в будинку, де він жив (Дніпровський район Києва) ввечері 29 травня.
Канал АTR, на якому працював Аркадій Бабченко, учора навіть провів прямий ефір, в якому висвітлював всі обставини вбивства журналіста.
Не залишилась і осторонь й міжнародна спільнота, яка адекватно відреагувала на звістку з України про вбивство журналіста.
Фото з прямої трансляції на Facebook
Також з цієї категорії...

Идеология украинского общества: слюни, кадеты,...
21 авг. 2010 г.

Балога - владі: Не грайтеся...
12 апр. 2014 г.

Сепаратисты - на свободе, киборги...
8 авг. 2016 г.
Набираючі популярність...

Янукович вкотре зібрався продати Україну
5 дек. 2012 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
7 июн. 2025 г.

1120 кацапів подохло минулої доби...
7 июн. 2025 г.
Останні новини
07.06.2025 09:29
Знешкоджено 174 засоби повітряного нападу!07.06.2025 09:19
1120 кацапів подохло минулої доби на українській землі06.06.2025 11:21
Знешкоджено 406 засобів повітряного нападу!06.06.2025 11:12
1160 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак разом полковником ЗСУ у запасі, військовим експертом Романом Світаном у воєнному зведенні на 6 червня обговорили наступні теми:
Коментарі