Усього минулої доби противник 31 раз порушив режим припинення вогню
- Подробиці
- Опубліковано 06.06.2018 09:11
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1541
Зведення прес-центру ОС станом на 7:00 06 червня 2018 року
Упродовж минулої доби, 05 червня, ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишалася складною та контрольованою.
На окремих напрямках тривали інтенсивні бойові дії. Напруженою обстановка залишалася в районах населених пунктів Причепилівка, Кримське Новотошківське, що на Луганському напрямку, Опитне та Новотроїцьке на Донецькому напрямку, де російсько-окупаційні війська 11 разів застосовували заборонені Мінськими домовленостями міномети 120 та 82 калібру.
Не припиняються бойові дії із застосуванням стрілецької зброї в районі населених пунктів Лебединське та Широкине поблизу Маріуполя.
Усього противник 31 раз порушив режим припинення вогню. Активна оборона позицій підрозділами Об’єднаних сил не дозволила ворогу просування в бік наших оборонних рубежів. За даними розвідки, двох окупантів знищено, чотирьох поранено.
Разом з тим, окупанти активізували зусилля у розвідці із застосуванням БПЛА. Так, ранком 5 червня підрозділи радіотехнічних військ зі складу Об’єднаних сил своєчасно виявили та ідентифікували повітряну ціль, якою виявився БПЛА російського виробництва «Орлан-10», а чергові підрозділи зенітних ракетних військ знищили ціль на підльоті до району, який цікавив ворога.
Під час бойових дій минулої доби три наших військовослужбовця отримали поранення та були госпіталізовані.
З початком поточної доби ситуація суттєвих змін не зазнала.
Більш докладну інформацію про події, які відбуваються в районі проведення операції об’єднаних буде оприлюднено під час щоденного брифінгу представника Об’єднаних сил.
Фото прес-центру ОС
Також з цієї категорії...

Акела промахнулся: янукович признал, что...
29 нояб. 2013 г.

Инструкция ФСБ по срыву мобилизации...
25 янв. 2015 г.

Доля захисника Києва, або Чи...
28 мая 2017 г.
Набираючі популярність...

Обухівський ТЦК підіграє аферистам, бо...
24 июн. 2025 г.

Трампа підмінили! 100% інфа!
9 июл. 2025 г.

Поліція притягнула до адміністративної відповідальності...
18 июл. 2025 г.
Останні новини
19.07.2025 10:41
1120 москалів подохло минулої доби на українській землі18.07.2025 23:01
Щодо пересування ліжок у Кабміні18.07.2025 10:52
Збито 11 ударних БпЛА ворога18.07.2025 10:47
1180 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем у воєнному зведенні за 18 липня обговорили наступні теми:
Коментарі