Російсько-окупаційні війська 32 рази порушили режим припинення вогню
- Подробиці
- Опубліковано 11.06.2018 10:18
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1355

Зведення прес-центру ОС станом на 7:00 11 червня 2018 року:
Упродовж минулої доби, 10 червня, ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишалася контрольованою. Противник вкотре, не дотримуючись Мінських домовленостей, намагався послабити оборону наших підрозділів на окремих напрямках.
Російсько-окупаційні війська 32 рази порушили режим припинення вогню, з них 7 разів із застосуванням важкого озброєння – 120 та 82-мм мінометів.
На Луганщині найбільш активні бойові дії тривали в районі населеного пункту Новотошківське. На Донецькому напрямку підрозділи Об’єднаних сил вели активну оборону в районі населеного пункту Опитне. Адекватну відповідь ворог отримав на Маріупольському напрямку – поблизу населених пунктів Павлопіль, Водяне та Лебединське.
Під час бойових дій троє наших захисників отримали поранення. Поранених невідкладно евакуйовано до шпиталю, їхньому життю нічого не загрожує.
У результаті ведення активної оборони, за даними розвідки, 1 окупант знищений та 3 поранені.
Уночі поточної доби, 11 червня, в районі населеного пункту Новотошківське противник застосував заборонені міжнародними домовленостями 122-мм артилерійські системи, наражаючи на небезпеку мирних мешканців найближчих населених пунктів.
Станом на 7.00 ранку втрат наших військовослужбовців немає.
Більш докладну інформацію про події, які відбуваються в районі проведення операції об’єднаних буде оприлюднено під час щоденного брифінгу представника Об’єднаних сил.
Фото прес-центру ОС
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
11.01.2026 17:24
Іран пригрозив ударами по Ізраїлю та базах США у разі нападу11.01.2026 09:58
Збито та подавлено 125 ворожих БпЛА11.01.2026 09:34
1130 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 10 січня


Коментарі