​Дискредитація тероборони представниками від МВС - як механізм допомоги ворогу для капітуляції?

Як повідомляли мешканці Херсону, першими місто до окупації лишили мєнти-поліція, СБУ, судді та прокурори. Так само, як колись в Донецьку, хоча там багато хто просто перейшов на бік ворога. Чи не дивно? Але немає чого дивуватись. Українська поліція, яка типу реформована Аваковим, не змінилась за тридцять років, а на додачу, за період Петра Олексійовича, кадри там «покращились» такими особистостями, як тепер вже втікач Ківа, чи певна кількість судимих осіб, котрі, незважаючи на своє красномовне минуле, отримали у МВС непогані посади та звання. А Ківа навіть став радником міністра внутрішніх справ, а пішовши з посади, створив на базі Національної поліції спеціальний загін з ветеранів АТО під назвою «Безпека життя», з яким і начебто воював. Але чи поводився той батальйон порядно, як українські військові? Тепер, зважаючи на те, хто такий Ківа, це питання – риторичне, бо, скоріш за все, і батальйон складався з таких, як Ківа, а тому і був згодом розформований. Однак вони похазяйнували під прикриттям МВС.


Загалом, під крилом МВС та влади існує певна кількість воєнізованих підрозділів. Це не означає, що всі, хто входить до таких загонів – нечистоплотні чи погані. Велика кількість серед них дуже порядних і патріотичних, однак багато хто далекий від високих цілей, і Ківа тому – найкращий приклад. Вже не говорячи про вбивствцю Індило, або грабіжників і вбивствха у Княжичах.

Тим не менш, не можна всіх під одну гребінку, а якби ще й в Україні нормально працювали прокуратури та суди, то вищезгаданих прецедентів було б і взагалі мінімум.

Але сьогодні, під час війни, МВС зі своїми воєнізованими загонами, а також влада, побачили велику небезпеку у представниках тероборони, як колись Петро Олексійович побачив небезпеку у добробатах, і як при Порошенкові почали знищувати добровольців, так сьогодні вже розпочалася піар-пропаганда проти тероборонівців.

Звісно, МВС і їхні воєнізовані загони мотивуються не тими посилами, якими тероборонівці, бо при МВС тепліше і влади більше. Але тероборонівці на блокпостах уже заважають, бо, і справді, готові боротись проти окупанта, а не відступати і тікати, як втекли мєнти ⟨а поліція і лишалась мєнтами, як не крути⟩ з Донецьку та Херсону.

Тож чим заважають тероборонівці? А за словами представника Головного управління МВС України в київський області батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «ГАРПУН», всі вони стріляють на блокпостах по журналістах та звичайних перехожих і займаються перевищенням своїх повноважень. З повідомленням виходить, що всі тероборонівці однакові і тільки заважають.

Звісно, владі, котра проводить дивні переговори в Турції, такі воєнізовані захисники - заважають, бо гроші не є їхньою мотивацією захисту країни, на відміну від патріотів з МВС, і тероборонівці тікати не стануть. І накази про відступ і капітуляцію теж виконувати не будуть, а саме цього бажає окупант і путін, і, судячи з того, що верзуть Арахамія з Подоляком, у владі майже готові, але суспільство – проти, тим паче - проти будуть тероборонівці та ЗСУ.

А тому тероборонівцям потрібно інформаційно задавити, розповісти про них якомога більше гидоти, бо це ж не мєнти з Княжичів, і не паскуди, що вбили п’ятирічного Кирила Тлявова у 2019 році, і не мєнти з Херсону та Донецьку, а тероборонівці, котрі мотивуються захистом країни.

Безперечно, і серед тих, хто пішов до тероборони, можуть бути непорядні люди зі своїми помислами і мотивами. Люди, як особистості, взагалі – різні. Навіть у мирний час більшість громадян стикались з індивідами, котрі, маючи невеличку, подекуди навіть п’ятнадцяти-хвилинну владу над людиною, знущались так, наче вони -всемогутні диктатори. І, звісно, такі особи, отримавши зброю, дійсно, можуть виявити бажання проявити свою а-ля владу. І до таких повинен застосовуватись закон, а вони – притягатись до відповідальності. Однак, як суспільство знає, подібні особи, якщо вони з МВС, лише йдуть на підвищення, а в крайньому випадку– звільняються, хоча, як щодо силовиків, так і щодо тероборонівців, закон повинен бути один, і якщо особа перевищує свої повноваження, вона повинна йти під суд чи трибунал.

Але це не означає, що якщо стався інцидент з тероборонівцем, що перевищив свої повноваження, то його треба покривати. Тут повинна спрацювати військова прокуратура. А не на підставі інциденту запускати піаркомпанії по дискредитації тероборонівців, котрі, звісно, заважають як владі, так і МВС, адже тікати від ворога у своїй більшості – не стануть і капітуляцію теж сприймати не будуть. А мєнти… Мєнти, як показала практика, дуже рідко є патріотами.

І на останок, на деяких захоплених окупантами територіях, в Херсоні, а нині і в Голій Пристані, українці з голими руками виходять на мітинги проти окупанта. Так от, якби там не втекли менти, а була територіальна оборона, а у чоловіків – зброя, мітинги б були іншими і окупантів ставало б значно менше.

Конфлікти і закони

Тероборона на вулицях Києва. Фото defence-ua.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 8 лютого

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2026.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.