Президент ЄНП наполягає на запровадженні відповідних заходів проти влади України
- Подробиці
- Опубліковано 26.04.2012 18:08
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 7551
Президент Європейської народної партії (ЄНП) Вільфред Мартенс засуджує ескалацію репресій влади України проти опозиційних політиків, зокрема, проти лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко, яка залишається у в'язниці після недавнього суду над нею за політичними мотивами.
"Я дуже розчарований і сумно бачити повну відсутність політичної волі з боку уряду України до співпраці з ЄС у цьому питанні. Само собою зрозуміло, що не може бути європейського майбутнього для країни, яка щодня порушує права людини і демократичні принципи", - йдеться у оприлюдненій на офіційному сайті ЄНП заяві Вільфреда Мартенса.
За таких обставин президент ЄНП наполягає на запровадженні відповідних заходів проти влади України. "У зв'язку з ескалацією політичних репресій в Україні, інститути ЄС повинні розробити і реалізувати комплекс конкретних і рішучих заходів проти української влади", - підкреслив він.
Вільфред Мартенс також звернувся до Юлії Тимошенко з проханням припинити голодування. "Юлія, будь ласка, припиніть голодування. Ми міцно стоїмо на вашому боці і не дозволимо, щоб ваша самопожертва заради демократії була марною", - закликав Президент ЄНП.
Вільфред Мартенс. Фото job-sbu.org
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
03.02.2026 11:27
Збито та подавлено 38 ракет та 412 ворожих БпЛА03.02.2026 11:15
760 москалів подохло минулої доби на українській землі02.02.2026 09:37
Збито та подавлено 157 ворожих БпЛА02.02.2026 09:31
850 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 3 лютого


Коментарі