ОБСЄ засудила визнання росією документів так званих «ДНР» і «ЛНР»
- Подробиці
- Опубліковано 21.02.2017 12:15
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1291
Як повідомляє DW, Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) засудила рішення москви визнати видані «владою» самопроголошених утворень на Донбасі - «ДНР» та «ЛНР» - документів. Про це заявив речник Австрії, яка цього року головує в Організації, у понеділок, 20 лютого, зазначається на сайті ОБСЄ.
За словами представника Австрії, в ОБСЄ «висловлюють серйозне занепокоєння щодо тих заходів, які вжила російська федерація». Указ російського президента володимира путіна про визнання в росії паспортів, номерних знаків та посвідчень, виданих у так званих «ЛНР» та «ДНР», «суперечить цілям мирного врегулювання на Сході України», наголошується в заяві.
В ОБСЄ зазначають, що виданні на території України документи лише тоді мають чинність, якщо «органи, які їх видавали, визнані міжнародною спільнотою». Також в Організації додали, що нормалізацію життя цивільного населення на Донбасі та подальше втілення мирних домовленостей слід проводити згідно з принципами ОБСЄ. Натомість «дії в односторонньому порядку загрожують зусиллям з урегулювання» конфлікту, зазначається в повідомленні.
Нагадаємо, указом президента володимира путіна росією визнаються чинними всі видані у непідконтрольних українському урядові районах Донбасу документи, в тому числі паспорти, номерні знаки та посвідчення. Указ діятиме аж до завершення конфлікту. Це рішення різко засудив офіційний Київ, а також Вашингтон, Берлін та Париж.
Фото dw.com
Також з цієї категорії...

Меркель не увидела прогресса в...
17 окт. 2014 г.

МЗС Польщі фінансує проект підтримки...
5 февр. 2019 г.

Заступник глави МЗС Польщі сподівається,...
24 апр. 2019 г.
Набираючі популярність...

У Європі піднімають питання про...
4 сент. 2012 г.

Янукович миру: YES, Юле –...
17 сент. 2012 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
14 июл. 2025 г.
Останні новини
14.07.2025 09:02
Збито 61 ударний БпЛА ворога14.07.2025 08:53
1130 москалів подохло минулої доби на українській землі13.07.2025 09:55
Збито 20 ударних БпЛА ворога13.07.2025 09:30
1240 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 12 липня обговорили наступні теми:
Коментарі