У Варшаві в кінотеатрі Ілюзіон відбудеться кінофестиваль УКРАЇНА!
- Подробиці
- Опубліковано 07.10.2019 21:18
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1429
Цьогорічна програма включає, серед іншого, показ найважливіших фільмів з України, зустрічі з кінорежисерами, публічний плебісцит на найкращий фестивальний фільм, майстер-класи української кухні, кінопоказ та заходи для дітей, концерт групи Szamburski/Szpura/Tokar та виставку Yellow&Blue, повідомляє Польське радіо.
Серед фестивальних фільмів, зокрема, «Дике поле» за романом Сергія Жадана, одного з найвідоміших сучасних українських письменників, режисер фільму - Ярослав Лодигін.
Документальний пригодницький фільм «Людина з табуретом» про життя українського режисера і мандрівника Леоніда Кантера.
Глядачі матимуть також нагоду подивитися фільм «Гірська жінка на війні» режисера Бенедикта Ерлінгссона, це ісландсько-українська копродукція, лауреат понад 20 нагород на світових кінофестивалях.
Фестиваль супроводжуватиме виставка Yellow&Blue. За допомогою графічної мови плакатів, покаже традиції, місця та особливості, які нелегко знайти у путівниках. Проект намагається показати інший погляд на історичні події, соціальні та культурні явища, які добре відомі мешканцям України, але часто невідомі іноземцям. Таким чином створюється сучасний та іронічний образ України. Проект стартував у 2016 році. До сьогодні створено 30 плакатів у виконанні 15 ілюстраторів.
Один із фестивальних вечорів буде присвячено режисерові Олегу Сенцову, оскільки фестиваль, із самого початку свого існування, підтримував кампанію за звільнення Сенцова.
Фото polskieradio.pl
Також з цієї категорії...

Що таке Угода про Асоціацію...
9 дек. 2015 г.

Павло Клімкін перебуває з робочим...
24 мая 2016 г.

Pesa завершила зборку одного з...
9 окт. 2017 г.
Набираючі популярність...

Приговор Тимошенко это - приговор...
12 окт. 2011 г.

Резолюция ПАСЕ? Да кто ее...
29 янв. 2012 г.

А нам все равно, а...
5 мая 2012 г.
Останні новини
28.06.2025 10:54
Знешкоджено 22 ворожих БпЛА28.06.2025 10:46
1000 москалів подохла минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 27 червня обговорили наступні теми:
Коментарі