БЮТ вимагає пояснень від Януковича про невиконання Резолюції ПАРЄ – заява фракції

a kogemyakin

 
«В Україні продовжуються політичні репресії і катування Юлії Тимошенко, Юрія Луценка, Валерія Іващенка та інших. Ці кричущі факти порушень фундаментальних прав людини не можуть залишатися осторонь уваги європейського співтовариства, до якого так хоче потрапити Україна.


За всю історію незалежності Україна не отримувала в такий короткий термін жорстких і безкомпромісних резолюцій міжнародних структур, які чітко вказують на переслідування лідерів української опозиції через їхню політичну діяльність та згортання фундаментальних прав і свобод громадян.

Головними серед вимог до України є реформування кримінального законодавства. Європейська спільнота вимагає забрати з кримінального Кодексу статті 364 та 365, які передбачають кримінальне покарання за політичну діяльність і випустити на волю політичних опозиціонерів Юлію Тимошенко, Юрія Луценка та інших політичних в’язнів.

Те, що в Україні є «в’язні совісті», вже ні у кого не викликає сумнівів. Данський Гельсінський комітет з прав людини на прохання ЄС зробив незалежну оцінку вироків Юлії Тимошенко та Юрію Луценку, у якому повністю визнав їх політичну мотивованість (Пункт «Н» преамбули Резолюції ЄП).

Найбільш авторитетна міжнародна правозахисна структура однозначно вказала на те, що в Україні є політично репресовані. А це перша і головна ознака того, що влада перестала представляти інтереси народу і перетворилась на тоталітарний режим одного політичного клану.

З огляду на це, фракція «БЮТ-Батьківщина» вимагає:

- від президента Януковича публічних пояснень з приводу невиконання вимог Резолюцій ПАРЄ від 26 січня цього року та Резолюції Європарламенту від 24 травня;

- терміново виконати пункт 3-й Резолюції Європарламенту: «Європейський парламент закликає до беззастережного негайного звільнення всіх в’язнів, засуджених за політичними мотивами, в тому числі лідерів опозиції».

- негайно розглянути у Верховній Раді законопроект Віктора Швеця щодо приведення кримінального законодавства до міжнародних стандартів.

- надати можливість експерту Данського Гельсінського комітету з прав людини пану Лінгбо публічно виголосити незалежну експертну юридичну оцінку так званих кримінальних справ проти Юлії Тимошенко з трибуни Верховної Ради України.

Восени цього року відбудуться вибори до Верховної Ради України. Європарламент поставив чітку і однозначну вимогу у пункті 13-му своєї резолюції. «Європарламент підкреслює вирішальне значення вільних, чесних та прозорих парламентських виборів в Україні, які передбачають право лідерів опозиції на участь у них». Тобто вибори до українського парламенту не можуть рахуватися чесними, якщо два головних політика країни Юлія Тимошенко та Юрій Луценко, котрі в 2007 році очолювали найбільш потужні політичні сили країни – сьогодні кинуті за ґрати.

Ми звертаємось до Президента Януковича, як ви можете допустити, щоб вашого політичного конкурента, яка отримала лише на 3% менше голосів виборців, ніж ви, жінку, прикуту хворобою до ліжка, били здорові охоронці, а ваш підлеглий прем’єр Азаров «аналізував» відеозаписи, які цілодобово ведуться у її камері.

Така поведінка – не гідна президента країни, тим більше мужчини, у якого є хоча б краплина чоловічої честі й гідності», - цитує заяву byut.com.ua.Комментарии

  +0 #1 Владимир 07 июня 2012 г., 10:10:51
Керівництво ,,Батьківщини" у розпорядженні кадебістів, які колишніми не бувають.
Відтак, так звана "опозиція" даруватиме лише завуальовані провокації.
Діяльність групи Турчинов-Яценюк направлена виключно на створення видимості протидії, займаючи нішу, яка по праву належить надто повільно народжуваній конструктивній альтернативі.

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Дарницький суд. Трансляція рішення судді Заставенко у справі «Медведчук проти Стуса». P.S. Рішення «іменем України» винесене

подробнее

Опрос

Вы проголосуете на местных выборах за кандидатов от "Слуг народа"?

Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.