Кличко: Якщо провладні депутати не підтримають резолюцію недовіри уряду, то, значить, вони підтримують бійню, яка відбулася на Майдані Незалежності
- Подробиці
- Опубліковано 02.12.2013 10:08
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1926
«Наші вимоги спрямовані на відновлення справедливості і оновлення країни», - сказав Кличко.
За його словами, опозиція вимагає відсторонення з посади і порушення кримінального провадження проти міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, а також керівництва органів МВС та спецпідрозділів, які віддавали наказ на застосування сили проти студентів. Крім того, додав він, фракції опозиції вимагають розпустити спецпідрозділи, які брали участь у побитті студентів, а також порушення кримінального провадження за організацію провокацій за участі так званих «тітушок».
Кличко також зауважив, що опозиція наполягає на відставці уряду, непрофесіоналізм якого призвів до соціальної та економічної кризи, і який порушив закони України, відмовившись від європейської інтеграції. «Ми вимагаємо ухвалення Верховною Радою України резолюції недовіри Кабінету Міністрів України», - сказав лідер «УДАРу». В коментарі журналістам Кличко наголосив, що в разі, якщо провладні депутати не підтримають завтра резолюцію недовіри уряду, то це означатиме, що вони підтримують ту бійню, яка відбулася на Майдані Незалежності.
Крім того, наголосив Кличко, опозиція вимагає відповідальності вищого керівництва держави і усунення перепон до європейської інтеграції України.
Лідери фракцій опозиції зачитали свої вимоги та пішли з погоджувальної ради.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
06.01.2026 10:18
Збито та подавлено 53 ворожі БпЛА06.01.2026 10:11
940 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 6 січня обговорили такі теми:


Коментарі