​Пленарні засідання Верховної Ради України 20 лютого 2020 року

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив ранкове пленарне засідання. Головуючий зазначив: «шість років тому в центрі нашої столиці відбулися страшні події - ми втратили дуже багато, у мирній державі на той час, дуже багато наших співгромадян». Д.Разумков запропонував згадати хвилиною мовчання всіх тих, хто загинув тоді і всіх тих, хто, на жаль, віддав свої життя захищаючи демократичні цінності, суверенітет та майбутнє нашої держави.


Народні депутати продовжують розглядати правок до законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення №2178-10.

Парламентарії розглядали правки про внесення змін до статті 130 «Набуття права власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення» Земельного кодексу.

За результатами голосування всі правки, на яких наполягали їх автори, були відхилені. Вони стосувалися: не допущення до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, та проведення інвентаризації земель відчуження земельних ділянок і зміна цільового призначення (використання) земельних ділянок, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб для ведення товарного сільськогосподарського виробництва; визнання недійсними угод, які були укладені під час дії заборони на купівлю-продаж земель сільськогосподарського та до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення; заборони внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств, передачу у власність шляхом продажу земель сільськогосподарського призначення; у випадку встановлення факту подвійного громадянства фізичної особи, факту невідповідності юридичної особи вимогам земельну ділянку примусово передавати у розпорядження сільської, селищної, міської ради територіальної громади (об’єднаної територіальної громади), на території якої така ділянка розташована тощо.

У пленарному засіданні оголошено перерву на 30 хвилин.

Після закінчення перерви народні депутати продовжують розглядати правки до законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення №2178-10.

Заступник Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк повідомила, що у залі парламенту присутні родичі Героїв Небесної Сотні.

Народні депутати і родичі загиблих хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні.

О.Кондратюк наголосила: «Очікуємо на справедливе покарання усіх винних у цих злочинах. Герої не вмирають!»

Народні депутати продовжили розгляд правок до законопроекту №2178-10.

За результатами голосування усі розглянуті правки, на яких наполягали автори, були відхилені. Зокрема, відхилено правки щодо: контролю за дотриманням обмежень щодо граничних максимальних сукупних площ земельних ділянок сільськогосподарського призначення; здійснення проведення перевірок щодо дотримання законодавства України при отриманні у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення після Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення; порядку здійснення перевірки відповідності набуття у власність земельної ділянки сільськогосподарського призначення; заборони набуття у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва юридичним особам бенефіціарним власником (контролером) яких є іноземці, особи без громадянства, іноземним юридичним особам, іноземним державам; надання пріоритетного переважного права на отримання земельної ділянки, яка відчужується на підставі відповідної угоди, місцевій територіальній громаді, на території якої ділянка розташована; здійснення перевірки відповідності набуття у власність земельної ділянки сільськогосподарського призначення у порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України; не поширення переважного права орендаря на купівлю земельних ділянок сільськогосподарського призначення на іноземців та осіб без громадянства, іноземних юридичних осіб тощо.

Народні депутати на ранковому засіданні розглянули 1049 правок з 4018-и законопроекту.

Розгляд правок буде продовжено на вечірньому пленарному засіданні.

Головуючий закрив ранкове засідання.

Вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив пленарне засідання.

Народні депутати продовжили розглядати правки до законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення №2178-10.

Парламентарії розглянули правки про внесення змін до статті 130 «Набуття права власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення» Земельного кодексу.

Народні депутати, зокрема, розглянули правки щодо: недопущення до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення: купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, земель, що перейшли до комунальної власності; переходу права власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення виключно в разі підтримання рішення про запровадження вільного обігу земель сільськогосподарського призначення на Всеукраїнському референдумі з цього питання; заборони внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення; заборони внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств до проведення та встановлення результатів Всеукраїнського референдуму стосовно купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення; можливості відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності держави, виключно в разі підтримання громадянами України через Всеукраїнський референдум вільного обігу земель сільськогосподарського призначення; заборони внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств тощо.

За результатами голосування жодна з правок не була прийнята.

Загалом народні депутати розглянули 1193 правок з 4018-и законопроекту.

Розгляд правок буде продовжено на наступних пленарних засіданнях.

Головуючий закрив вечірнє засідання.

За матеріалами Інформаційного управління ВР України

Фото з прямої трансляції на каналі «Рада»Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

Минулої доби на ворожі провокації українські підрозділи вогонь у відповідь не відкривали. Бойових втрат серед наших підрозділів немає

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.