​Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України 23 лютого 2021 року

Для участі у позачерговому засіданні зареєструвалося 295 народних депутатів. Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив позачергове пленарне засідання. Він зазначив, що позачергове засідання проводиться у зв’язку з вимогою Президента України про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання та відповідно до частини восьмої статті 19 Регламенту Верховної Ради України.


Із заявою від двох фракцій виступила народний депутат Марія Мезенцева. На її пропозицію народні депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять трьох загиблих мирних громадян під час мирної ходи у м. Харків у лютому 2015 р.

Із заявою від двох фракцій виступив народний депутат Олександр Колтунович. У заяві йшлося про зміну політичного курсу держави, тарифної політики тощо.

Головуючий повідомив, що є заява від двох фракцій про реальну перерву, у якій міститься пропозиція про надання можливості для виступів представників депутатських фракцій і груп під час обговорення Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби» з пропозиціями Президента України від 18 лютого 2021 року №4531.

Головуючий надав слово для виступу Представнику Президента України у Верховній Раді Руслан Стефанчуку.

Руслан Стефанчук доповів пропозиції Президента України до Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби з пропозиціями Президента України від 18 лютого 2021 року» №4531.

Він звернувся до народних депутатів з проханням підтримати пропозиції Президента України до Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби з пропозиціями Президента України від 18 лютого 2021 року» №4531.

Доповідач відповів на запитання народних депутатів.

Голова підкомітету Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олександр Корнієнко доповів рішення Комітету, який рекомендує Верховній Раді прийняти всі пропозиції Президента України до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби» та прийняти Закон в цілому. У разі прийняття всіх пропозицій Президента України та Закону в цілому доручити Комітету при підготовці тексту Закону на підпис Голові Верховної Ради України здійснити його техніко-юридичне доопрацювання спільно з Головним юридичним управлінням Апарату Верховної Ради України.

В обговоренні взяли участь представники депутатських фракцій і груп.

На голосування для врахування було поставлено дві правки Президента України, які за результатами голосування народні депутати підтримали.

Верховна Рада 267 голосами прийняла Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби» в цілому з урахуванням пропозицій Президента України.

Головуючий закрив позачергове пленарне засідання.

За матеріалами Інформаційного управління ВР України

Фото з прямої трансляції на каналі «Рада»Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

Круглый стол проводился 2 ноября 2021. Мероприятие проходило в здании Конгресса США под непосредственной модерацией сенатора Джонсона

подробнее

Опрос

Як Ви сприйняли розслідування Bellingcat щодо вагнергейту?

Конфликты и законы © 2008-2021.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.