Минулої ночі рашисти атакували Україну ударними дронами з Брянської області
- Подробиці
- Опубліковано 03.08.2023 11:58
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 4824

Уночі, 3 серпня 2023 року, противник атакував з північного напрямку (Брянська область) ударними БпЛА типу «Shahed». Усього зафіксовано пуски 15 цих дронів.
Силами та засобами Повітряних Сил, у взаємодії із ППО інших складових Сил оборони, усі ворожі БпЛА знищено.
За минулу та поточну добу авіація Повітряних Сил завдала до 15 ударів по об’єктах, районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника.
Також, за добу 2 серпня, протиповітряною обороною знищено сім розвідувальних БпЛА оперативно-тактичного рівня.
Генштаб ЗСУ
Інфографіка facebook.com/GeneralStaff.ua
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
09.11.2025 09:29
Збито та подавлено 34 ворожі БпЛА09.11.2025 09:22
970 москалів подохло минулої доби на українській землі08.11.2025 11:00
Збито та подавлено 415 цілей противникаПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Андрієм Штангрет у воєнному зведенні за 8 листопада обговорили наступні теми:


Коментарі