Збито 29 ворожих БпЛА, 14 безпілотників - не досягли цілей (локаційно втрачені)
- Подробиці
- Опубліковано 29.01.2025 10:18
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 2398

У ніч на 29 січня 2025 року (із 19.30 28 січня) противник атакував 57-ма ударними БпЛА типу «Shahed» і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків: Курськ, Міллєрово, Приморсько-Ахтарськ — рф, Чауда — Крим, а також балістичною ракетою «Іскандер-М» із Криму.
Повітряний напад відбивали зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ, мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.
За попередніми даними, станом на 09.30 підтверджено збиття 29-ти ударних БпЛА типу «Shahed» та безпілотників інших типів у Харківській, Полтавській, Сумській, Київській, Чернігівській, Кіровоградській, Хмельницькій, Дніпропетровській та Одеській областях.
14 ворожих безпілотників-імітаторів — локаційно втрачені (без негативних наслідків).
Унаслідок ворожої атаки постраждали Миколаївщина, Одещина, Харківщина, Київщина та Сумщина.
Тримаймо небо!
Разом – до перемоги!
Командування Повітряних Сил
Інфографіка facebook.com/kpszsu
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
09.11.2025 19:05
Щодо «поновлення випробувань» ядерної зброї09.11.2025 09:29
Збито та подавлено 34 ворожі БпЛА09.11.2025 09:22
970 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 9 листопада обговорили наступні теми:


Коментарі