Оперативна інформація станом на 08:00 23.08.2025 щодо російського вторгнення
- Подробиці
- Опубліковано 23.08.2025 10:19
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 1071
Слава Україні!
Розпочалася 1277-ма доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.
Українські захисники стійко стримують натиск окупантів, завдаючи ворогу значних втрат.
Загалом, протягом минулої доби зафіксовано 143 бойових зіткнення.
За уточненою інформацією, учора противник завдав одного ракетного та 95 авіаційних ударів, застосував одну ракету та скинув 174 керованих авіаційних бомб. Крім цього, здійснив 5197 обстрілів, зокрема 73 – із реактивних систем залпового вогню, та залучив для ураження 5417 дронів-камікадзе.
Агресор завдавав авіаударів, зокрема по районах населених пунктів Зноб-Новгородське, Стара Гута Сумської області; Краматорськ, Ясна Поляна, Шабельківка, Костянтинівка, Світле Донецької області; Вишневе Дніпропетровської області; Степногірськ, Успенівка Запорізької області; Херсон, Козацьке Херсонської області.
За минулу добу авіація, ракетні війська і артилерія Сил оборони уразили чотири райони зосередження особового складу, озброєння і військової техніки, три артилерійські засоби, пункт управління та один інший важливий об’єкт противника.
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках українські захисники відбили сім атак загарбницьких військ. Також ворог завдав 14 авіаційних ударів, застосувавши при цьому 28 керованих авіабомб, та здійснив 240 обстрілів, два із яких – із реактивних систем залпового вогню.
На Південно-Слобожанському напрямку ворог вісім разів намагався прорвати оборонні рубежі наших захисників в районі населених пунктів Вовчанськ, Амбарне та у бік Колодязного.
На Куп’янському напрямку вчора відбулося вісім ворожих атак. Наші оборонці відбивали штурмові дії противника у районах Кіндрашівки, Мирного, Степової Новоселівка та Загризового.
На Лиманському напрямку ворог провів 25 атак. Намагався вклинитися в нашу оборону у районах населених пунктів Греківка, Зелена Долина, Колодязі, Торське та у бік Ямполя і Серебрянки.
На Сіверському напрямку ворог здійснив чотири спроби йти вперед в районах Григорівки, Виїмки та Переїзного.
На Краматорському напрямку п’ять боєзіткнень відбулось поблизу Білої Гори та у бік Ступочок.
На Торецькому напрямку ворог здійснив дев’ять атак в районах Щербинівки, Торецька, Полтавки та у бік Степанівки.
На Покровському напрямку наші захисники зупинили 38 штурмових дій агресора в районах населених пунктів Никанорівка, Новоекономічне, Миролюбівка, Родинське, Білицьке, Сухий Яр, Чунишине, Звірове, Удачне, Молодецьке, Муравка та Дачне.
На Новопавлівському напрямку противник протягом минулої доби здійснив 19 атак поблизу населених пунктів Зелений Гай, Товсте, Шевченко, Воскресенка, Ольгівське, Запорізьке та Темирівка.
На Оріхівському напрямку, в районі Кам’янського, загарбники один раз намагались йти вперед на позиції наших військ.
Учора на Придніпровському напрямку ворог здійснив чотири марних спроби атакувати позиції українських підрозділів.
На Гуляйпільському напрямку бойових зіткнень не зафіксовано.
На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.
Наші воїни завдають окупаційним військам відчутних втрат у живій силі, техніці та активно підривають наступальний потенціал ворога у тилу.
Загалом, минулої доби втрати російських загарбників склали 840 осіб. Також українські воїни знешкодили п’ять танків, чотири бойові броньовані машини, 23 артилерійські системи, 148 безпілотних літальних апаратів та 86 одиниць автомобільної техніки окупантів.
Приєднуйтесь до Сил оборони!
Разом переможемо!
Слава Україні!
Генштаб ЗСУ
Фото facebook.com/GeneralStaff.ua
Також з цієї категорії...

Оперативна інформація станом на 06.00...
1 апр. 2024 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
22 июл. 2024 г.

1690 москалів подохло минулої доби...
20 янв. 2025 г.
Набираючі популярність...

840 кацапів подохло минулої доби...
23 авг. 2025 г.

Збито-подавлено 36 ворожих БпЛА
23 авг. 2025 г.

Напередодні свята Незалежності Євросоюз виділив...
23 авг. 2025 г.
Останні новини
23.08.2025 10:56
Збито-подавлено 36 ворожих БпЛА23.08.2025 10:27
840 кацапів подохло минулої доби на українській землі22.08.2025 12:59
Збито-подавлено 46 ворожих БпЛА22.08.2025 12:48
790 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 22 серпня обговорили наступні теми:
Коментарі