Повітряні Сили тримають удар - збито та подавлено 54 ворожі цілі


Поки країна намагалася заснути, наші вартові неба вели справжній бій. Ворог кинув у хід усе: від елітних ракет «Циркон» до роїв дронів-камікадзе. Але українське небо має своїх титанів.

Результат нічного полювання Сил оборони:

54 ворожі цілі знешкоджено!
Це десятки врятованих життів та цілих домівок.

Мінус 2 «Циркони» — надзвуковий брухт окупантів знову зустрівся з нашою ППО.

52 дрони (Shahed, Гербера, Італмас) більше нікуди не прилетять. Їхній шлях закінчився в українських полях та перетворився на попіл.

Хто стояв на варті? Наші пілоти, зенітники, мобільні вогневі групи та майстри РЕБ. Це вони вдивлялися в темряву, ловили цілі на радарах та натискали на спуск, коли вся країна затамувала подих.

Важливо: Ворог підступний. Зафіксовано влучання на кількох локаціях. Наші служби вже працюють на місцях, а фахівці уточнюють дані щодо ракет, які ще не знайдені.

Битва триває! У небі ще залишаються ворожі безпілотники. Не ігноруйте тривогу — ваша безпека понад усе.

Тримаємо небо! Дякуємо кожному захиснику! Разом — до самої перемоги!

За матеріалами Командування Повітряних Сил

Інфографіка facebook.com/kpszsu



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Нічні удари, перекидання Ту-95 та розмови про «коридори» в московській ППО — це не просто військова хроніка, а частина великої стратегії тиску

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2026.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.