Україна перебуває перед загрозою масштабного вторгнення на її територію - Секретар РНБО
- Подробиці
- Опубліковано 12.03.2014 22:10
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3364
Секретар Ради національної безпеки та оборони України Андрій Парубій заявив про те, що Україна перебуває перед загрозою повномасштабного вторгнення на її територію. 12 березня на брифінгу А. Парубій повідомив про те, що на кордоні з Україною перебуває «угрупування Збройних сил Російської Федерації, включаючи резерви. Це угрупування налічує понад 80 тисяч особового складу, близько 270 танків, 180 бойових броньованих машин, 380 артсистем, 18 реактивних систем залпового вогню, а також до 140 бойових літаків, 90 ударних вертольотів та 19 бойових кораблів і катерів», передають «Конфлікти і закони».
«З них з Північного Поліського напрямку - до двох угрупувань загальною чисельністю до 8 тисяч особового складу, до 170 танків, до 520 бойових броньованих машин, до 120 артсистем, до 40 літаків і до 20 вертольотів. Це угрупування перебуває у безпосередній близькості до українського кордону і фактично за кілька годин переїзду до столиці України Києва», - сказав А. Парубій.
Подібні угрупування, зауважив він, «знаходяться зі Східного Слобожанського напрямку, Південного Донецького, Запорізького напрямку, на території Краснодарського краю, а також на території Придністров`я».
Секретар РНБО України наголосив на тому, що Збройні сили України приведено у повну бойову готовність, вони проводять планові навчання. «Частина з них передислокована у місця проведення навчань, там, де вони найбільш швидко й оперативно можуть відповісти на ті виклики, які сьогодні стоять перед Україною», - сказав він.
Відповідаючи на запитання журналістів, А. Парубій зазначив, що сьогодні «наші збройні підрозділи розташовуються таким чином, щоб ми змогли відбити атаки з будь-якого напрямку».
Також з цієї категорії...

Может, Севастополь пора переименовать в...
15 мар. 2016 г.

Прокуратурою АРК повідомлено про підозру...
2 февр. 2017 г.

Крым стал полуостровом преследований
3 мая 2019 г.
Набираючі популярність...

Перший вагомий важіль Трампа -...
14 мар. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
15 мар. 2025 г.

1180 москалів подохло минулої доби...
15 мар. 2025 г.
Останні новини
15.03.2025 09:32
1180 москалів подохло минулої доби на українській землі14.03.2025 09:03
1410 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим 24 Каналу у воєнному зведенні за 14 березня обговорили наступні теми:
Коментарі