Кримський окупаційний суд заочно заарештував Мустафу Джемілєва
- Подробиці
- Опубліковано 21.01.2016 08:35
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1964
Київський районний суд окупованого Сімферополя ухвалив взяти під варту депутата Верховної Ради України, лідера кримськотатарського народу Мустафу Джемілєва. Про це повідомив адвокат Джеміль Темишев на своїй сторінці в Facebook, пишуть fakty.ua.
За словами адвоката, суд, прийнявши це рішення, задовольнив відповідне клопотання незаконно створеного на території Криму управління ФСБ.
«Слідчий і прокурор, обґрунтовуючи своє клопотання, говорили про те, що стосовно Мустафи Джемілєва порушено кримінальну справу за трьома статтями КК РФ, він переховується від слідства і суду, може чинити тиск на свідків, знищити докази, є громадянином іншої держави, не має постійного місця проживання на території Криму», - зазначив Темишев.
Рішення за клопотанням було прийнято 20 січня.
Адвокат також повідомив, що Джемілєв був оголошений у розшук в Росії.
Нагадаємо, в листопада 2015 року дружина лідера кримських татар Мустафи Джемілєва Сафінар була допитана ФСБ по відкритій проти її чоловіка кримінальній справі. Жінці повідомили, що її чоловік сприяє теракту, маючи на увазі пошкодження ліній електропередач, які ведуть в Крим, в Херсонській області, а вона є свідком.
Також з цієї категорії...

Джемилева запретили на крымском TV
21 апр. 2014 г.

Сегодня мир почтит годовщину депортации...
18 мая 2014 г.

Екс-голову Апеляційного суду Криму Чорнобука...
4 авг. 2016 г.
Набираючі популярність...

Опа-ча, опа-ча, все - под...
2 авг. 2010 г.

Деза - как средство управления...
4 авг. 2011 г.

Логика абсурда правящей партии
9 дек. 2011 г.
Останні новини
07.06.2025 09:29
Знешкоджено 174 засоби повітряного нападу!07.06.2025 09:19
1120 кацапів подохло минулої доби на українській землі06.06.2025 11:21
Знешкоджено 406 засобів повітряного нападу!06.06.2025 11:12
1160 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак разом полковником ЗСУ у запасі, військовим експертом Романом Світаном у воєнному зведенні на 6 червня обговорили наступні теми:
Коментарі