Проти чиновників Криму в ЄС узгодили нові санкції
- Подробиці
- Опубліковано 08.11.2016 19:53
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1637
Міністри фінансів країн Європейського Союзу у вівторок погодили нові персональні санкції проти чиновників Криму на додаток до обмежувальних заходів, введених після анексії росією півострова в 2014 році. Пре це йдеться у повідомленні інформаційного агентства Reuters, передає «Голос Америки».
«Рада схвалила новий список в рамках обмежувальних заходів щодо дій, що підривають територіальну цілісність, незалежність та суверенітет України», - повідомив на прес-конференції після засідання Ради міністрів фінансів ЄС міністр фінансів Словаччини Петер Казімір, відповідаючи на запитання про те, чи були введені нові санкції щодо кримських чиновників. Словаччина головує в ЄС до кінця цього року.
Рішення про візову заборону і про заморожування активів в ЄС за роль в анексії Криму або в підтримці збройного вторгнення росії на сході України діють вже проти 151 людини і 37 організацій.
Як відомо, анексія Криму росією не була визнана на міжнародному рівні, і тому півострів потрапив під економічні санкції, в тому числі під заборону на імпорт вироблених в Криму товарів, а також заборону на інвестування або надання туристичних послуг.
Фото Reuters
Також з цієї категорії...

Россия уничтожает меджлис крымско-татарского народа
6 сент. 2014 г.

Русские оккупанты жалуются на высокие...
5 июн. 2015 г.

В Крыму оккупанты покрасили ящики...
21 мая 2017 г.
Набираючі популярність...

Дональд Трамп заявив, що готовий...
7 окт. 2025 г.

Папа Римський здійснить перший закордонний...
7 окт. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
8 окт. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 7 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі