У Києві вже зламали коди доступу до бази даних Оболонської ОВК

tsik dostup

 
Працівники комісії не мають доступу до баз даних ОВК, оскільки їх зламали. Політична партія «Об'єднання« Самопоміч » повідомляє, що комісії на даний момент не мають доступу до бази окружної виборчої комісії на 217 окрузі в Києві, передають «Конфлікти і закони».


«Почалося. Округ 217 (Оболонь, Київ). Невідомі зламали коди доступу до бази даних ОВК. Працівники комісії на даний момент доступу не мають», - йдеться на офіційній сторінці партії в Фейсбук.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 12 березня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2026.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.