Ситуація в зоні АТО, вечір 27.09.2016. російські окупанти 15 разів відкривали вогонь по позиціях ЗСУ
- Подробиці
- Опубліковано 27.09.2016 23:17
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 709
Ситуація в зоні АТО, вечір 27.09.2016. російські окупанти 15 разів відкривали вогонь по позиціях ЗСУ
Зведення прес-центру штабу АТО станом на 18.00 27 вересня 2016 року:
З опівночі і до 18.00 зафіксовано 15 випадків відкриття вогню по позиціям українських захисників.
Зокрема, на Маріупольському напрямку противник порушував «режим тиші» в районі Мар’їнки, Талаківки та Водяного зі стрілецької зброї та гранатометів. Окрім того, по Талаківці бойовики відкривали вогонь з БМП.
На Донецькому напрямку обстріли з боку бойовиків із гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї відбулися в районі Авдіївки. Також по Авдіївці вів вогонь снайпер.
На Луганському напрямку противник вдавався до збройних провокацій зі стрілецької зброї в районі Новоолександрівки та Новозванівки.
Збройні Сили України вітають будь-які політичні зусилля, які спрямовані на справжнє врегулювання конфлікту на Сході України та на відведення з Донбасу російських окупаційних військ. Відповідно до Мінських домовленостей, відведення сил та засобів з ділянок, розташованих у районах Станиці Луганської, Золотого і Петровського в Донецькій області, можливе лише за умови сталого припинення вогню. Цей процес є дуже складним та передбачає певні етапи, при здійсненні яких представники ОБСЄ повинні все точно зафіксувати та верифікувати. Варто зазначити, що ключові позиції в цих районах Збройні Сили України не здадуть та у випадку погіршення ситуації своєчасно повернуться на попередні позиції.
Наголошуємо, що українські військовослужбовці суворо дотримаються режиму припинення вогню та неухильно виконують відповідні пункти Мінських угод.
Набираючі популярність...

Опа-ча, опа-ча, все - под...
2 авг. 2010 г.

Деза - как средство управления...
4 авг. 2011 г.

Логика абсурда правящей партии
9 дек. 2011 г.
Останні новини
07.06.2025 09:29
Знешкоджено 174 засоби повітряного нападу!07.06.2025 09:19
1120 кацапів подохло минулої доби на українській землі06.06.2025 11:21
Знешкоджено 406 засобів повітряного нападу!06.06.2025 11:12
1160 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак разом полковником ЗСУ у запасі, військовим експертом Романом Світаном у воєнному зведенні на 6 червня обговорили наступні теми:
Коментарі