​Ситуація в зоні АТО, ранок 08.11.2016. російські окупанти 50 разів обстріляли позиції ЗСУ

Ситуація в зоні АТО, ранок 08.11.2016. російські окупанти 50 разів обстріляли позиції ЗСУ



Зведення прес-центру штабу АТО станом на 6.00 8 листопада 2016 року:

За минулу добу російсько-окупаційні війська 50 разів відкривали вогонь по позиціях українських захисників.

На Маріупольському напрямку зафіксовано 31 випадок порушення режиму припинення вогню. У Павлополі, Новотроїцькому, Богданівці, Новомихайлівці та Мар’їнці проти сил АТО бойовики застосували стрілецьку зброю та гранатомети. По Широкіному і Талаківці вогонь вели з мінометів калібру 82мм, озброєння БМП, а укріплення в Красногорівці ворог обстріляв із зенітних установок, кулеметів, мінометів 82 та 120 калібрів. У районах Водяного та Гнутового окупанти, окрім мінометів обох калібрів, застосували ствольну артилерію калібру 122мм.

На Донецькому напрямку відбулось 10 випадків відкриття вогню в бік українських позицій. По захисниках Пісків вогонь вели з гранатометів, у Луганському – з кулеметів та мінометів калібру 82мм. У Зайцевому, окрім гранатометів та стрілецької зброї. було використано міномети калібру 120мм, а в Авдіївці – одночасно міномети обох калібрів, кулемети, гранатомети та стрілецьку зброю.

На Луганському напрямку відбулось 9 провокацій проти сил АТО. У районах Новозванівки, Балки Кошарної, Новоолександрівки та Новотошківського противник використовував гранатомети, кулемети та стрілецьку зброю, на околиці Станиці Луганської – кулемети, а в Кримському укріплення українських воїнів було піддано обстрілам з гранатометів та мінометів 120 калібру.


Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 23 квітня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2026.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.