Ситуація в зоні АТО: зафіксовано 32 обстріли позицій Збройних Сил України. Трьох наших військових поранено, один - загинув
- Подробиці
- Опубліковано 17.02.2017 21:33
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 931
Ситуація в зоні АТО: зафіксовано 32 обстріли позицій Збройних Сил України. Трьох наших військових поранено, один - загинув
Зведення прес-центру штабу АТО станом на 18.00 17 лютого 2017 року:
Просто зараз відбувається обстріл Авдіївки. Є принаймні два влучання в житловий сектор. Поранено двох мирних мешканців. Пошкоджено газопровід.
На Донецькому напрямку – зі 120 міліметрових мінометів, танку, гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї окупанти багаторазово обстрілювали Авдіївку. Також з гранатометів, великокаліберних кулеметів обстріляли Новоселівку Другу, Зайцеве, Новолуганське та Піски. По Невельському вогонь вів снайпер.
На Маріупольському напрямку з гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї російсько-окупаційні війська обстрілювали Водяне, Талаківку та Широкине. По Гнутовому вогонь вів снайпер.
На Луганському напрямку зі 120 міліметрових мінометів та протитанкових ракетних комплексів російські окупанти обстріляли Кримське, а з гранатометів – Новоолександрівку та Катеринівку.
Загалом зафіксовано 32 обстріли. Трьох наших військових поранено, один – загинув.
Набираючі популярність...



Останні новини
02.12.2025 11:20
Збито та подавлено 39 ворожих БпЛА02.12.2025 11:14
1110 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 2 грудня обговорили наступні теми:


Коментарі