Ситуація в зоні АТО: окупанти 81 раз обстріляли позиції ЗСУ, поранено шість українських військових, двоє отримали травми
- Подробиці
- Опубліковано 26.03.2017 12:13
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 872
Ситуація в зоні АТО: окупанти 81 раз обстріляли позиції ЗСУ, поранено шість українських військових, двоє отримали травми
Зведення прес-центру штабу АТО за минулу добу 26 березня 2017 року:
У районі проведення антитерористичної операції ситуація залишається напруженою. Минулої доби російсько-окупаційні війська 81 раз обстріляли позиції українських військ.
Найбільша кількість обстрілів була зафіксована на Маріупольському напрямку, де ворог активно використовував зброю, що заборонена Мінськими домовленостями. Позиції під Водяним та Чермаликом противник накривав вогнем ствольної артилерії калібру 122мм, застосовував кулемети та гранатомети різних систем. Захисників Широкиного та Павлополя підрозділи російсько-окупаційних військ обстрілювали з мінометів калібру 120мм, а по оборонцям Широкиного, Павлополя, Водяного, Талаківки та Красногорівки – з мінометів калібру 82мм. Під Новотроїцьким, Широкиним та Водяним проявляли активність ворожі снайпери. Захисників Широкиного обстрілювали з зенітної установки ЗУ-23-2, а Красногорівки – з протитанкового ракетного комплексу. По оборонцям Мар’їнки вів вогонь танк.
На Донецькому напрямку найбільшу активність ворог проявляв під Авдіївкою, Новгородським, Опитним та Троїцьким. Протягом всієї доби позиції наших захисників ворог обстрілював з крупнокаліберних кулеметів, гранатометів та з мінометів калібру 120мм та 82мм. Поблизу населених пунктів Зайцеве та Піски зафіксовано застосування ворогом стрілецької зброї та мінометів калібру 82мм. З крупнокаліберних кулеметів та гранатометів різних систем противник обстрілював опорні пункти під Невельським та Кам’янкою.
На Луганщині гаряче було під Новозванівкою, де ворог застосовував гранатомети, кулемети та міномети калібру 82мм.
Для зниження вогневої активності ворога підрозділи сил АТО відкривали вогонь у відповідь.
За добу поранено шість військовослужбовців сил АТО, ще двоє отримали бойові травми.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08:00...
27 авг. 2025 г.

920 москалів подохло минулої доби...
27 авг. 2025 г.

Збито-подавлено 74 ворожі БпЛА
27 авг. 2025 г.
Останні новини
27.08.2025 09:24
Збито-подавлено 74 ворожі БпЛА27.08.2025 08:23
920 москалів подохло минулої доби на українській землі26.08.2025 18:10
Головне, щоб Залужний не пересидів у засідці26.08.2025 11:03
Збито-подавлено 47 ворожих БпЛАВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 26 серпня обговорили наступні теми:
Коментарі