В АТО продовжуються провокаційні обстріли позицій ЗСУ. Ворог 23 рази порушив режим «Тиші». Двоє українців загинули, ще двоє - поранені
- Подробиці
- Опубліковано 03.04.2017 22:37
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 821
В АТО продовжуються провокаційні обстріли позицій ЗСУ. Ворог 23 рази порушив режим «Тиші». Двоє українців загинули, ще двоє - поранені
Зведення прес-центру штабу АТО на 18.00 3 квітня 2017 року:
Незважаючи на досягнуті домовленості тристоронньої групи про режим припинення вогню, російсько-окупаційні війська продовжують здійснювати провокаційні обстріли позицій Збройних Сил України.
З початку доби ворог 23 рази порушив режим «Тиші».
Найбільшу активність противник проявляв на Донецькому напрямку. З мінометів калібру 120мм та 82мм ворог вів вогонь по позиціях поруч населених пунктів Авдіївка та Шахта Бутівка. З гранатометів та стрілецької зброї обстрілював захисників Пісків, Верхньоторецького, Південного та Авдіївки. З великокаліберних кулеметів гатив у районі Кам’янки. Зі стрілецької зброї відкривав вогонь поблизу Зайцевого.
На Маріупольському напрямку гаряче було поблизу Широкиного, Чермалика та Красногорівки, захисників яких противник обстріляв з великокаліберних кулеметів. Зі стрілецької зброї відкривав вогонь по опорних пунктах наших військ в районі Водяного та Богданівки. Поблизу Гнутового активно діяв ворожий снайпер.
На Луганському напрямку ворог вогнем мінометів калібру 120мм накривав українські позиції поруч Кримського.
В окремих випадках, аби пригасити вогневу активність ворога, сили АТО відкривали вогонь у відповідь.
Двоє військовослужбовців Збройних Сил України загинули, ще двоє отримали поранення.
Набираючі популярність...



Останні новини
12.12.2025 11:16
Небезпечні сни Трампа12.12.2025 11:01
Збито та подавлено 64 ворожих БпЛА12.12.2025 10:53
1400 москалів подохло минулої доби на українській земліОдеська область пережила один із наймасованіших обстрілів з боку росіян, повідомив очільник обласної військової адміністрації Олег Кіпер


Коментарі