День в АТО: зафіксовано 10 обстрілів, інформації про поранених чи загиблих немає
- Подробиці
- Опубліковано 03.08.2017 20:03
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1052
У зоні АТО упродовж дня не відмічалось тенденцій до загострення обстановки. Зафіксовано до 10 обстрілів позицій ЗСУ з легкого озброєння
Зведення прес-центру штабу АТО станом на 18.00 3 серпня 2017 року:
У зоні АТО упродовж дня не відмічалось тенденцій до загострення обстановки. За своєю типовою тактикою, російсько-окупаційні угруповання вдень здійснюють до 10 обстрілів українських позицій і, здебільшого, це легке озброєння. Основна активність бандитів зазвичай фіксується після 18 години.
Так, сьогодні з опівночі і до 18 години на Луганському напрямку злочинці зі стрілецької зброї відкривали вогонь по українських укріпленнях на підступах до Новоолександрівки. А по опорних пунктах у Кримському та Новотошківському били ворожі гранатомети.
На Маріупольському напрямку, близько 14 години, противник випустив 8 мін калібру 82 міліметри неподалік Павлополя. А на Донецькому напрямку злочинці з гранатомету обстріляли шахту Бутівку.
У відповідь на провокації незаконних збройних формувань сили АТО оперативно відкривали вогонь, тож протистояння було нетривалим.
Варто додати, що, незважаючи на літню спеку, лінія української оборони продовжує вдосконалюватись. Наші бійці перебувають у повній бойовій готовності і морально готові дати жорстку і швидку відповідь ворогу у будь-яку частину доби.
Набираючі популярність...



Останні новини
24.02.2026 09:38
Нічна атака відбита: Сили оборони знешкодили 111 ворожих дронів24.02.2026 09:26
Чотири роки незламності: мінус 920 кацапів за добу!23.02.2026 09:15
Збито та подавлено 105 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому огляді за 23 лютого обговорили наступні теми:


Коментарі