Доба в АТО: 27 обстрілів, 2 бійців ЗСУ поранені
- Подробиці
- Опубліковано 18.08.2017 12:07
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 813
Загалом за минулу добу незаконні збройні формування 27 разів обстріляли позиції ЗСУ. Двоє наших військових отримали поранення
Зведення прес-центру штабу АТО за 17.08.2017 року:
У районі проведення АТО наприкінці минулої доби інтенсивність обстрілів українських позицій з боку російсько-окупаційних угруповань не зменшувалась.
Як і декілька днів поспіль, основна активність ворога фіксувалась у районі Авдіївської промзони. Тут з 18 години і до опівночі бойовики 5 разів били по наших позиціях з мінометів, гранатометів і стрілецької зброї. Крім того, на Донецькому напрямку двічі під ворожим вогнем опинились українські опорні пункти неподалік Новоселівки (Друга). А близько 21 години злочинці вчергове зі стрілецької зброї обстріляли будинки мирних мешканців селища Зайцево.
На Луганському напрямку ворог відкривав вогонь на підступах до Кримського, Станиці Луганської, Новоолександрівки. А в результаті обстрілу з гранатомету наших укріплень у районі Троїцького, один український боєць отримав поранення.
На Маріупольському напрямку наприкінці доби було відносно тихо. Лише поблизу Широкиного бойовики застосовували міномет калібру 82 міліметри.
Загалом за минулу добу незаконні збройні формування 27 разів порушили перемир’я. Двоє наших військових отримали поранення. Майже на усі вогневі провокації сили АТО відповідали щільним вогнем на ураження противника.
Набираючі популярність...



Останні новини
25.06.2026 15:57
Полон у тилу: як ТЦК та поліція катують українців у підвалах25.06.2026 10:20
Збито та подавлено 83 ворожих БпЛА25.06.2026 10:14
1270 кацапів подохло минулої доби на українській землі24.06.2026 09:53
Збито та подавлено 95 ворожих БпЛА24.06.2026 09:47
1260 москалів подохло минулої доби на українськіц земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 25 червня


Коментарі