День в АТО: зафіксовано 4 обстріли позицій ЗСУ, інформації про поранених та загиблих немає
- Подробиці
- Опубліковано 02.09.2017 21:48
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1339
Від опівночі зафіксовані 4 випадки відкриття вогню з боку російсько-окупаційних угруповань. Ця цифра є найменшою за останні півтора місяці
Зведення прес-центру штабу АТО станом на 18.00 2 вересня 2017 року:
Упродовж сьогоднішнього дня у районі проведення АТО противник суттєво зменшив кількість вогневих провокацій. Від опівночі зафіксовані 4 випадки відкриття вогню з боку російсько-окупаційних угруповань. Ця цифра є найменшою за останні півтора місяці.
Також варто відзначити, що всі сьогоднішні обстріли на Донецькому напрямку були тільки зі стрілецької зброї. Зокрема бойовики відкривали недовготривалий та провокативний вогонь двічі неподалік шахти Бутівка і один раз у районі Авдіївської промзони.
На Маріупольському напрямку російські найманці близько 6 ранку застосовували гранатомет.
На решті позицій уздовж лінії розмежування з опівночі і до 18 години зберігалася тиша.
Набираючі популярність...



Останні новини
15.11.2025 10:55
Збито та подавлено 93 цілі противника15.11.2025 10:48
1000 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан із ведучим Андрієм Штангретом у воєнному зведенні за 15 листопада обговорили наступні теми:


Коментарі