День в АТО: зафіксовано 10 обстрілів, втрат серед наших захисників немає
- Подробиці
- Опубліковано 16.09.2017 21:27
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1078
Від початку доби незаконні збройні формування 10 разів порушили перемир’я. Наші військові 4 рази вогнем нанесли відповідь противнику
Зведення прес-центру штабу АТО станом на 18.00 16 вересня 2017 року:
Сьогодні у районі проведення АТО обстановка не зазнала суттєвих змін. Російсько-окупаційні угруповання продовжували обстріли наших позицій на усіх напрямках. Щоправда, з опівночі ворог не застосовував міномети та інше важке озброєння.
Так, на Донецькому напрямку вночі найманці двічі били з гранатометів та великокаліберних кулеметів в районі Авдіївської промзони. А біля Зайцевого декілька разів працювала стрілецька зброя окупантів.
На Приморському напрямку обстріли наших опорних пунктів зафіксовані на підступах до Водяного і Широкиного.
На Луганському напрямку бойовики двічі застосовували гранатомети різних видів поблизу Кримського. А з великокаліберного кулемета відкривали вогонь у районі Новотошківського.
Загалом від початку доби незаконні збройні формування 10 разів порушили перемир’я. Наші військові 4 рази вогнем у відповідь примушували противника припинити провокації. Втрат серед українських захисників немає.
Набираючі популярність...



Останні новини
24.02.2026 09:38
Нічна атака відбита: Сили оборони знешкодили 111 ворожих дронів24.02.2026 09:26
Чотири роки незламності: мінус 920 кацапів за добу!23.02.2026 09:15
Збито та подавлено 105 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому огляді за 23 лютого обговорили наступні теми:


Коментарі