День в АТО: зафіксовано 2 обстріли, один український воїн загинув
- Подробиці
- Опубліковано 23.09.2017 21:25
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1676
З опівночі зафіксовано два обстріли наших позицій. З них одна вогнева провокація призвела до втрати серед наших захисників
Зведення прес-центру штабу АТО станом на 18.00 23 вересня 2017 року:
Від початку доби у районі проведення АТО активність російсько-окупаційних угруповань була мінімальною. З опівночі зафіксовано два обстріли наших позицій. З них одна вогнева провокація призвела до втрати серед наших захисників.
Так, близько 4 ранку ворог відкрив вогонь зі стрілецької зброї поблизу Новоолександрівки, що на Луганському напрямку. Наші військові симетрично відповіли ворогу. У результаті цього протистояння отримав смертельне кульове поранення один український воїн.
Крім того, на Маріупольському напрямку неподалік Павлополя майже о 13 годині окупанти застосовували великокаліберний кулемет. Військовослужбовці сил АТО вогнем у відповідь жорстко примусили ворога дотримуватись режиму тиші.
Набираючі популярність...

Деньги, предназначенные на лоббирование интересов...
26 сент. 2012 г.
СБУ затримала агента елітного підрозділу...
17 июн. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
18 июн. 2025 г.
Останні новини
18.06.2025 17:44
Знешкоджено 30 ворожих БпЛА18.06.2025 08:51
1040 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан у воєнному зведенні за 18 червня обговорили наступні теми:
Коментарі