Купрій про справу Саакашвілі: Луценко не знає Кримінального кодексу - немає тут державної зради
- Подробиці
- Опубліковано 05.12.2017 20:15
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1747
«Профан Юрій Луценко проявив свої «здібності». Справа Саакашвілі сфабрикована і розвалиться в суді!» - написав Віталій Купрій на своїй сторінці Фейсбук
Як повідомив Юрій Луценко, загалом у кримінальному провадженні за результатами вказаних обставин слідство вбачає в діях вищевказаних осіб (С. Дангадзе, М. Саакашвілі, С. Курченка та його довіреної особи) ознаки наступних злочинів, передбачених КК України: ч.1 ст.15, ч.2 ст.28, ч.2 ст.256; ч.2 ст.28, ч.4 ст.110-2; ч.1 ст.15, ч.2 ст.28, ч.4 ст.110-2 (замах на сприяння учасникам злочинної організації; фінансування дій з повалення державної влади та замах на вчинення таких дій). Слідчі дії тривають.
«Вчора було прийнято рішення про затримання Міхеїла Саакашвілі для проведення з ним слідчих дій і вручення підозри. Сьогодні Міхеїлу Саакашвілі в присутності його адвоката був складений протокол про затримання», - зазначив Юрій Луценко.
Набираючі популярність...



Останні новини
18.01.2026 10:05
Збито та подавлено 167 ворожих БпЛА18.01.2026 09:25
830 москалів подохло минулої доб на українській земліПолковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан з ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні 18 січня обговорили наступні теми:


Коментарі