Доба в АТО: зафіксовано 2 обстріли, втрат серед наших військових немає
- Подробиці
- Опубліковано 26.12.2017 09:13
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1158
Загалом, минулої доби, російсько-терористичні війська 2 рази порушили режим тиші. У результаті ворожих обстрілів жоден наш захисник не постраждав
Зведення Прес-центру штабу АТО за 25 грудня 2017 року:
Незважаючи на взаємне дотримання режиму припинення вогню впродовж усього вчорашнього дня, російсько-окупаційні війська, за темної пори доби, все ж таки вдались до підступної провокації та здійснили обстріл позицій Збройних Сил України зі зброї, забороненої Мінськими домовленостями.
На Донецькому напрямку, близько 19.00, російські найманці вели вогонь по оборонних укріпленнях сил АТО в районі населеного пункту Павлопіль на Приазов’ї. 5 мін калібру 120-мм у бік українських позицій прилетіли з тимчасово окупованого населеного пункту Соснівське.
На Луганському напрямку зі стрілецької зброї противник обстріляв наші опорні пункти біля Станиці Луганської.
Окрім того, у районі населеного пункту Новгородське зафіксовано проліт ворожого БПЛА, забороненого Мінськими домовленостями.
Загалом, минулої доби, російсько-терористичні війська 2 рази порушили режим тиші. В обох випадках українські військові вогонь у відповідь не відкривали. Підрозділи Збройних Сил України забезпечують виконання усіх заходів щодо підтримання режиму припинення вогню по усій лінії розмежування сторін та суворо дотримуються Мінських домовленостей.
У результаті ворожих обстрілів жоден наш захисник не постраждав.
Набираючі популярність...



Останні новини
23.02.2026 09:15
Збито та подавлено 105 ворожих БпЛА23.02.2026 09:08
720 москалів подохло минулої доби на українській земліВійськовий експерт Роман Світан у розмові з ведучим Ігорем Гаврищаком проаналізували ключові воєнні події станом на 22 лютого


Коментарі