Доба в АТО: зафіксовано 4 ворожих обстріли, жоден український воїн не постраждав
- Подробиці
- Опубліковано 31.12.2017 09:48
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1187
Впродовж минулої доби ворог здійснив чотири прицільні обстріли позицій Збройних Сил України. У результаті ворожих обстрілів жоден український захисник не постраждав
Зведення Прес-центру штабу АТО за 30 грудня 2017 року:
Попри досягнуті домовленості щодо новорічно-різдвяного перемир’я, російсько-окупаційні війська не спромоглися у повній мірі забезпечити режим тиші. Впродовж минулої доби ворог здійснив чотири прицільні обстріли позицій Збройних Сил України. Усі порушення режиму перемир’я відбулися на Донецькому напрямку.
На Приазов’ї противник вів вогонь по оборонних укріпленнях сил АТО на підступах до низки прифронтових населених пунктів. Зокрема, оборонців Водяного та Гранітного бойовики провокували із великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї. А в районі Павлополя агресор застосував, окрім цієї зброї, ще й гранатомети та 82-мм міномети.
На інших ділянках нашої оборони порушень режиму припинення вогню не зафіксовано.
У результаті ворожих обстрілів жоден український захисник не постраждав.
Набираючі популярність...

Короткая память украинской власти
14 апр. 2011 г.

Основные «достижения» Януковича
26 апр. 2011 г.

Партия регионов - ЕС: мы...
16 сент. 2011 г.
Останні новини
19.06.2025 10:26
Знешкоджено 88 ворожих БпЛА19.06.2025 10:18
1080 москалів подохло минулої доби на українській землі18.06.2025 17:44
Знешкоджено 30 ворожих БпЛА18.06.2025 08:51
1040 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан у воєнному зведенні за 18 червня обговорили наступні теми:
Коментарі