Доба в АТО: зафіксовано 3 обстріли, двоє бійців зазнали поранень
- Подробиці
- Опубліковано 10.01.2018 09:52
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1390
Загалом минулої доби зафіксовано 3 обстріли сил АТО з боку бойовиків. У наслідок обстрілів поранень зазнали двоє наших захисників
Зведення прес-центру штабу АТО за 9 січня 2018 року:
Повного дотримання режиму припинення вогню з вини російсько-окупаційних угрупувань і надалі немає. Противник продовжує обстрілювати позиції Збройних Сил України.
На Луганському напрямку ворог застосував піхотне озброєння у районі Світлодарської дуги. Спочатку окупанти з ручного протитанкового гранатомету обстріляли захисників Луганського, а згодом, зі стрілецької зброї, турбували оборонців Травневого.
На Донецькому напрямку загарбники порушували перемир’я на Приазов’ї. Зокрема, вони вели вогонь зі стрілецької зброї, великокаліберних кулеметів та випустили вісім мін з мінометів калібру 82-мм по наших опорних пунктах поблизу Павлополя.
Загалом минулої доби зафіксовано 3 обстріли сил АТО з боку бойовиків. Українські військові на провокації агресора не піддалися та вогонь у відповідь не відкривали.
У наслідок обстрілів не загинув жоден український військовослужбовець, проте поранень зазнали двоє наших захисників.
Набираючі популярність...



Останні новини
26.06.2026 09:40
Збито та подавлено 177 цілей26.06.2026 09:34
1310 москалів подохло минулої доби на українські землі25.06.2026 15:57
Полон у тилу: як ТЦК та поліція катують українців у підвалах25.06.2026 10:20
Збито та подавлено 83 ворожих БпЛА25.06.2026 10:14
1270 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 25 червня


Коментарі