Доба в АТО: зафіксовано 4 обстріли, один український воїн загинув, троє поранені
- Подробиці
- Опубліковано 12.03.2018 09:23
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1158
За минулу добу під час виконання бойових завдань загинув один український військовослужбовець. Ще троє захисників отримали поранення
Зведення прес-центру штабу АТО за добу 11 березня 2018 року:
Минулої доби російсько-окупаційні війська неодноразово порушували умови безстрокового припинення вогню в районі АТО, здійснивши чотири обстріли позицій українських захисників.
Зокрема, на Луганському напрямку противник з гранатометів та великокаліберних кулеметів вів вогонь по наших укріпленнях в районі населених пунктів Троїцьке, Луганське та Новозванівка.
На Донецькому напрямку бойовики російсько-окупаційних військ з великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї обстріляли сили АТО в районі населеного пункту Верхньоторецьке.
На жаль, за минулу добу маємо втрати особового складу: під час виконання бойових завдань загинув один український військовослужбовець. Ще троє захисників отримали поранення. Їм надано необхідну медичну допомогу.
Набираючі популярність...



Останні новини
17.04.2026 10:55
Нічне полювання: Сили оборони знешкодили 147 ворожих дронів17.04.2026 10:33
Оперативне зведення Генштабу: 1514-та доба великої війниВійськовий експерт Роман Світан разом із Євгенією Кутновою пояснює, чому ППО слабшає, які ракети ми втратили та як це змінює баланс сил


Коментарі