8 березня обстановка в районі проведення операції Об'єднаних сил стабілізувалася
- Подробиці
- Опубліковано 09.03.2019 19:30
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1128
Противник минулої доби один раз обстріляв позиції наших військ зі стрілецької зброї. Українські підрозділи на провокацію не відповіли. Втрат серед наших військовослужбовців немає
Брифінг представника прес-центру Об'єднаних сил 09.03.2019 року:
Порівняно з попередньою добою, 8 березня обстановка в районі проведення операції Об'єднаних сил стабілізувалася. Об'єднані сили дотримуються умов режиму припинення вогню у повному обсязі. Противник протягом минулої доби один раз обстріляв позиції наших військ зі стрілецької зброї. Обстріл було здійснено у смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ», поблизу села КРИМСЬКЕ, з тимчасово окупованого населеного пункту СЕНТЯНІВКА.
Засобами радіоелектронної боротьби Об'єднаних сил було придушено намагання противника застосувати для ведення повітряної розвідки безпілотний літальний апарат.
Водночас, нехтуючи досягнутими домовленостями, сьогодні, з 7.15 до 7.40 противник обстріляв із мінометів калібрів 120 та 82 мм із витратою 37 боєприпасів, а також зі станкових протитанкових та автоматичних станкових гранатометів позиції наших військ у смузі відповідальності однієї з бригад у районі міста ПОПАСНА, з тимчасово окупованого населеного пункту КАЛИНОВЕ-БОРЩУВАТЕ. Цей факт є свідченням зриву перемир'я з боку російських окупаційних військ і нехтування ними будь-яких домовленостей. Українські підрозділи на провокацію не відповіли. Втрат серед наших військовослужбовців немає.
Об'єднані сили продовжують приділяти увагу криміногенній обстановці у районі проведення операції. Правоохоронці силових структур, які включені до складу Об'єднаних сил, забезпечують дотримання чинного законодавства у районі проведення операції. За розпорядженням Командувача об'єднаних сил продовжено проведення фільтраційних заходів, діє посилений контрольно-пропускний режим.
Протягом минулої доби представники Національної поліції України та Національної гвардії України зі складу Об'єднаних сил припинили 355 правопорушень адміністративного характеру. До відділів поліції було доставлено двох громадян, яких підозрюють в участі у збройних формуваннях російської федерації.
Упродовж доби 8 березня правоохоронцями розкрито 18 злочинів.
Обстановка на лінії розмежування залишається контрольованою. Усі контрольні пункти в'їзду-виїзду працювали у штатному режимі. Протягом доби їх перетнули близько 20 тисяч осіб та трьох тисяч транспортних засобів. Відмовлено у пропуску через КПВВ з різних обґрунтованих причин 16-ти особам.
Групи цивільно-військового співробітництва Об'єднаних сил продовжували надавати допомогу цивільному населенню регіону. Упродовж доби ними доставлено продукти харчування, питну воду та медикаменти мешканцям населених пунктів ТРАВНЕВЕ, ГЛАДОСОВЕ, СЕМИГІР’Я, ВОДЯНЕ, ПІСКИ та МИКОЛАЇВКА. Також надано допомогу дитячому садочку у місті МИКОЛАЇВКА та навчально-реабілітаційному центру «Кришталик» у місті РУБІЖНЕ.
Правоохоронні органи та військово-цивільні адміністрації та працюють у штатному режимі. Суспільно-політична обстановка в районі проведення операції залишається під контролем.
Об'єднані сили надійно захищають мирне життя українських громадян.
Слава Україні!
Набираючі популярність...

Партия Регионов - власть мошенников,...
7 февр. 2012 г.

Знешкоджено 70 ворожих БпЛА
20 июн. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
21 июн. 2025 г.
Останні новини
21.06.2025 12:08
1060 москалів подохло минулої доби на українській землі20.06.2025 10:31
Знешкоджено 70 ворожих БпЛА20.06.2025 10:24
1090 кацпів подохло минулої доби на українській землі19.06.2025 10:26
Знешкоджено 88 ворожих БпЛА19.06.2025 10:18
1080 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 21 червня обговорили наступні теми:
Коментарі