Зеленський продемонстрував всім свій бюлетень під час голосування
- Подробиці
- Опубліковано 21.04.2019 20:42
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1285
Під час голосування на виборах президента України 2019 Володимир Зеленський показав всім свій заповнений бюлетень у Києві на виборчій дільниці в Оболонському районі
Під час голосування на виборах 2019 Володимир Зеленський показав всім свій заповнений бюлетень у Києві на виборчій дільниці в Оболонському районі у приміщенні коледжу морського і річкового флоту. Про це повідомляє на своїй сторінці відеосервісу YouTube Ukrinform TV.
Проте поліцейські Києва відреагували на такі дії Володимира Зеленського як на порушення законодавства і кваліфікували його дії за 212-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Згодом поліцейські Києва прибули у виборчий штаб кандидата, де склали на Володимира Зеленського адміністративні матеріали за ст. 212-10 (Порушення обмеження щодо ведення передвиборної агітації) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає штраф від 30-ти до 50-ти мінімумів доходів громадян.
Матеріали будуть передані на розгляд суду, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Набираючі популярність...



Останні новини
21.02.2026 10:35
Збито та подавлено 106 ворожих БпЛА21.02.2026 10:18
1010 москалів подохло минулої доби на українській землі20.02.2026 21:02
Трампівська Рада миру наразі залишається без Китаю20.02.2026 09:14
Збито та подавлено 107 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні 21 лютого обговорили головні новини


Коментарі