Минулої доби російські окупанти 9 разів обстріляли позиції наших захисників
- Подробиці
- Опубліковано 30.10.2019 18:22
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1560
Підрозділи ОС вели адекватні оборонні дії, придушуючи ворожу збройну активність. Бойових втрат серед наших воїнів внаслідок ворожих обстрілів протягом минулої доби не було
Щоденне зведення прес-служби Міноборони України щодо обстрілів російсько-окупаційними військами позицій Об’єднаних сил в районі в районі відсічі та стримування збройної агресії рф на сході нашої держави.
1. Минула доба не стала винятком щодо ворожих вогневих провокацій на лінії бойового зіткнення. Російсько-окупаційні війська продовжили порушувати режим припинення вогню та здійснили загалом 9 прицільних обстрілів наших позицій.
2. Переважно збройні формування рф та її найманці порушували режим тиші з гранатометів різних систем та стрілецького озброєння. Під ворожим вогнем вчора опинилися наші захисники н.п. Луганське, Кримське, Богданівка, Красногорівка, Водяне та Авдіївка.
Окрім цього, після 22.55 воїни Об’єднаних сил в районі Кримського зафіксували розриви 5 ворожих мін калібру 82 мм. Мінометний обстріл російсько-окупаційні війська вели з напрямку від смт Сентянівка. Також тут ворог вів вогонь з озброєння БМП, протитанкових та автоматичних станкових гранатометів, стрілецького озброєння.
Підрозділи Об’єднаних сил вели адекватні оборонні дії, придушуючи ворожу збройну активність черговими вогневими засобами.
Бойових втрат серед наших воїнів внаслідок ворожих обстрілів протягом минулої доби немає.
3. Від початку поточної доби, 30 жовтня, станом на 12.00, на лінії бойового зіткнення зафіксовано 2 порушення режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ. При цьому, окупанти щоразу вели мінометні обстріли.
Уночі розриви декількох ворожих мін калібру 82 мм фіксували наші захисники н.п. Зайцеве та Кримське. Також тут противник застосовував гранатомети та стрілецьке озброєння.
Захисники України адекватним вогнем у відповідь та неухильно дотримуючись Мінських угод, щоразу примушували окупантів припинити обстріли.
За наявною інформацією, внаслідок ворожого вогню втрат серед наших героїв від початку поточної доби немає.
4. За повідомленням Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування російських окупаційних військ продовжує активні заходи з укомплектування особовим складом з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) ак зс рф. Зокрема, серед населення тимчасово окупованої території у Донецькій та Луганській областях проводиться агітаційна робота із закликами вступу до лав російських окупаційних військ, обіцянками високої грошової винагороди та сприяння у позачерговому отриманні російських паспортів.
Водночас у з’єднаннях і частинах окупаційних військ поширюється невдоволення особового складу умовами служби. В окремих підрозділах противника значна частина найманців не бажає продовжувати контракти, збільшується кількість випадків дезертирства та ухилення від служби шляхом самокалічення.
З метою посилення контролю за особовим складом та недопущення випадків самовільного залишення військових частин російське командування вилучає у військовослужбовців особисті документи, у т.ч. вже отримані російські паспорти.
Слава Україні!
Набираючі популярність...



Останні новини
21.02.2026 10:18
1010 москалів подохло минулої доби на українській землі20.02.2026 21:02
Трампівська Рада миру наразі залишається без Китаю20.02.2026 09:14
Збито та подавлено 107 ворожих БпЛА20.02.2026 09:03
Земля горить під ногами окупанта!Полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 20 лютого обговорили головні новини


Коментарі