​Велика афера - зухвалий продаж землі в Україні

Віктор Шишкін, суддя Конституційного суду України (у відставці), розповів про негативні наслідки продажу землі на історичному прикладі - це Ізраїль і ПалестинаПитання: Віктор Іванович! Які негативні наслідки продажу землі? Чи є історичні приклади?

Віктор Шишкін: Так, така ситуація була. Прикладом тому ситуація на Близькому Сході де вже більше 70 років йде війна - це Ізраїль і Палестина.

Є мапа землеволодінь на території Ізраїль, - як ситуація змінювалась з 1947 року і до нині. Я на своїй сторінці у ФБ https://www.facebook.com/vi.shyshkin виклав 5 зображень мап розвитку ситуації. Говорячи мовою північного сусіда, агресора, – Діди воювали – в контексті даної теми можна сказати – Діди продавали. Діди сучасних палестинських бойовиків продавали свою землю.

Як виникла ситуація на Близькому Сході між Ізраїлем і Палестиною про продаж землі? Всі повинні пам’ятати, що ця територія колись належала Османській Імперії і після ліквідації #ОсманськaІмперія ця територія була надана англійцям і мала назву «Підмандатна територія Англії – Британії» https://www.liga.net/world/articles/p... Т.т. #Англія набула мандату на тимчасове управління територією для улагодження всіх питань, пов’язаних з державотворенням на цій території. Де незабаром з’явилися такі держави: #Ірак, #Йорданія, #Сирія, #Єгипет. Ця територія, де нині #Ізраїль і #Палестина, також була підмандатною. Рішення по цих територіях було ухвалено #ООН у 1947 році #резолюція https://www.un.org/ru/ga/2/docs/2res.... де було зазначено, що на цій території створюється дві 2 держави – арабська і єврейська. Єврейська – Ізраїль, арабська – Палестина, де мешкає арабський народ – палестинці https://bitly.su/bHjPUx1.

Ізраїль не виконав повністю цю резолюцію, але ж і #палестинці - продали свою землю ізраїльтянам - Діди продавали https://bitly.su/bcj224. І коли сьогодні палестинці запитують: «Як нам бути?» Їм відповідають: «Вибачайте, але ж це наша #власність. І ми будемо захищати нашу власність у будь-який спосіб і Ви вже не маєте права на цю землю. #Земля Вам вже не належить - вона вже наша, а не Ваша. Ви можете мешкати на цій території, мати якусь іншу власність, на кшталт: #корчма, #магазин, #майстерня, але ж не землю. Чому? Тому що вона вже належить іншому народу».

Це є той історичний приклад, коли недалекоглядне, зневажливе ставлення до своєї землі попередніми поколіннями призвело до того, що нині, перепрошую, «без штанів» вже ходить третє покоління тих арабів, які продали землю у 40-х роках минулого століття.

ЦІКАВО ЗНАТИ

Нині, відповідно до закону, на кожного палестинця, який продав землю ізраїльтянину - чекає смертна кара https://tsn.ua/ru/svit/otnyne-v-pales...


Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Президент россии владимир путин в своем интервью российским СМИ врал и вообще нес откровенную дичь про Украину

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2021.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.